Videti jedan post
Star 30.11.2007, 13:39   #6
Grof
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 27.11.2007
Postovi: 4
Downloads: 14
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Grof befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ja nesto i nisam aktivan u zadnje vrijeme (pjevanje je u pitanju) ali budem po nekad u nekim lokalima, razlicitim po strukturi gostiju.
U kaficima ili diskotekama, gdje je mladja populacija, neka imas nesto novije u rumbi, disku ili sa, da mozes vezati u setove, jednu za drugom. Iskreno da ti kazem, ova mladez ne obraca uopste paznju toliko na pjesmu i sta pjevas. Ako je nesto trenutno kakv hit(ic), na prve taktove malo reaguju nekim vriskom ili na neki slican nacin daju do znanja da si "pogodio", a dalje nije im vazno. Mlate zvaku i klimaju se u ritmu a da ih manje interesuje kakva je to pjesma. 80% ih je takvih.
U lokalima restoranskog tipa ili kafana, vise se traze starije pjesme, kao i nove, ali ne svakakve, nego one za koje bi se moglo reci da imaju neku vrijednost, za koje ima prilike da ostanu malo duze na repertoraima i u sjecanjima. Ako se tu "potrefi" kakva festa ili proslava, treba imati i tu nekih urnebesnih, zivih stvari.
Eto, toliko od mene, ako moze biti od pomoci. (Koliko sam se raspisao, i ne bilo)
Pozdrav i sretno.
Grof je offline   Reply With Quote