Videti jedan post
Star 09.11.2011, 03:18   #10
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Dobro je to Zeljko. Komentarisacu samo pjevanje jer i sam kazes da je tu bilo i matrica i midi fajlova. Toniras dosta sigiurno, omakne ti se po koji sitni fals ali ne drastican tako da ne smeta previse. Imas odlican akcent i poneke pjesme koje si postavio pjevas akcentualno i stilski tacnije nego sto su u originalu. Dikcija ti je takodje dobra, sibilanti nisu prenaglaseni, ne suskas, konsonanti su jasni, znaci sa te strane je sve u najboljem redu sto dalje opet znaci da imas dosta dobrog materijala na raspolaganju. Ritmicki si malo setao ali opet u granicama razumnog i to samo u pojedinim pjesmama pa mislim da je to posljedica slabe koncentracije u tom momentu ili nedovoljna upjevanost tih pjesama a ne generalna mana ili nedostatak kod tebe. I patetike ima u tvom pjevanju, dakle nije samo puko pogadjanje tonova nego se trudis i da doneses pjesmu na svoj nacin. Moras poraditi malo na vokalima, tacnije receno na vibratu kod duzih vokala, koji je kod tebe malo prenaglasen i za dlaku brzi no sto treba, pa tezi nesto vise tremolu nego vibratu. I amplitude vibrata su malo jace pa bi trebalo da proredis taj vibrato i da ga malo smiris, sto mislim, da uz malo rada nece biti nikakav problem za tebe. U jednoj od pjesama si pokusao da u jednom dijelu pjevas falset i donekle si uspio mada ne perfektno jer nedostaje samo jos malo topline ali se primjecuje da i tu uz nesto rada mozes postici daleko bolje rezultate. Falset pjevanje je inace vrlo teska rabota. Prijatno si me iznenadio.
tranzit je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio tranzit za ovaj koristan post:
zeljko (09.11.2011)