Videti jedan post
Star 17.08.2011, 08:25   #509
Marco7
Stvarno kod kuće
 
Marco7's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.11.2005
Mjesto: Novi Pazar
Postovi: 1.898
Downloads: 1554
Uploads: 56
Rekao HVALA: 12
Zahvalili mu 158 puta u 125 Postova
Instrumenti: Korg Pa3xPro , Korg Tr . . .
Interesi: muzika
Marco7 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Marco7 pošalji poruku preko MSN messengera Marco7 pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Ja nisam klavijaturu uzeo na slepo,prvi dan kad je dosla u Sky ja sam lepo otisao i probao je sat vremena,pogledao sta sve nudi i sve lepo cacnuo da vidim kako ce da se ponasa a ne da vidim jel' to stavljeno samo koliko da ima!Na prvi pusteni stil sam osetio razliku u zvuku!Klasicni Korgov zvuk ali mnogo boljiTu koju smo probali Pa3x76 je uzeta odma i ta je ostala kod mene a druga Pa3x61 je zavrsila kod mog kuma!Posto on nije aktivni clan foruma nema ga u ovoj a ni drugim diskusijama ali obojica smo presli sa starih modela ja sam imao Pa2 on Pa800 i obojica smo primetili da se stari set mora dobro pretresti i mnogo toga utegnuti da bi zvucalo kako treba!Uopste nemam para za bacanje da bih prodao Pa2xPro 2200e koji po vasoj prici mozda i bolji i dao 3400e za Pa3x76 a moj kum jos vise,prodao je Pa800 1250e a kupio Pa3x61 3200e
@Vule
Prodaj Korga i uzmi Rolanda da imas sirinu i plus ce ti ostati lepe love od kompenzacije !Sto bi sad ja ovde ubedjivao i demonstrirao tebi i svim ljudima kako stoje stvari!Ovog leta i vise nego sto treba radio sa drugim kolegama pa mi je dovoljno samo kad pustim prvi ritam posle ostalih masina kako me pogledaju zacudjeno!Jesam li te zvao kad sam bio na moru dodji i vidi i evo opet kazem ko god ne veruje nek donese Pa2xPro i ja cu da ucitam svoj sredjen set koji sam imao na Pa2xPro i pusticu isti set ali posle dva meseca nespavanja sa Pa3x pa cemo da vidimo razliku!Ako bude to zvucalo isto i bez razlike i ako ne bude zvucao Pa3 bar 25% a to je petina zvuka bolje ja cu da ti dam klavijaturu!Znaci da ti je poklonim i eto dobio si posle i Pa2 i Pa3!Onaj ko mi kaze da je 25% nebitno ja ga pitam ajde da te skratim od kolena na dole pa da vidim hoces li biti covek iste visine!
@Tihomire
Tvoje poredjenje nije merodavno jer znam kako je meni zvucao set koji sam ucitao sa Pa2 u Pa3 iste noci kad sam uzeo klaviaturu i otisao na svirku!To nije to,ustvari to veze nije imalo sto se cuje iz ovog snimka koji si ti postavio da Pa3 zvuci losije nego Pa2 i ne moze niko da mi soli pamet po tom pitanju i ti mozes sad ovde da mi postavis citavu seriju snimaka znam sta cujem i verujem svom uvu i imam ovu klavijaturu vec tri meseca!Ustvari prvi dve koje su dosle u Srbiji smo uzeli ja i moj kum!Vidim ja da ti to obrazlazes ovde strucno,sa zarom i trudis se da to docaras kao neki strucanjak ali sacekaj malo i ne trci pred rudu,provedi malo vremena na klavijaturi,sredi je prema onome sto ona nudi i kako ona trazi da bude pa onda daj konacan komentar!A ovo tipa ne treba mi Eq,ne trebaju mi efekti i to ti je ishitreno!
Zasto su ljudi izmislili master efekte i zasto su sve ovo sto sada znaci napredak uopste?Verovatno samo da bi se pricalo da su ih izmislili???
Onda prodaj brate Pa3 i kupi Pa800 koji je mali lagan i kupi jedan Voice Live2 na oglasima za 600 i ustedeces lepo 500e posto ti ne treba ni Waves,ni ovo ni ono a vidim i nemas nameru da sredjujes taj Pa3 nego ces samo postojece stanje da prebacis u Pa3x
@Dell
Dell zivota ti ne seri jer nisi imao ni Pa2xPro da bi ti sada sudio o Pa3x i pricao nam kako su nam prodali govno kao cokoladu!Ja tebi i ostalima ne solim oko harmonike jer nemam harmoniku uopste i ne mogu da kazem ova je bolja a ova je losija jer mogu samo da iznesem ono sto su cuo od drugih a to nije merodavno i ti isto kao sto ti nemas pravo da dajes ovakve izjave kakve dajes!Polako sa komentarima i pazi kako sklapas recenice!
__________________
Marco

Promijenjeno od Marco7 (17.08.2011 u 08:27 sati)
Marco7 je offline   Reply With Quote