Videti jedan post
Star 17.08.2011, 02:42   #506
Vule
Gost
 
Postovi: n/a
Downloads:
Uploads:
Standard

Sve pohvale za Tihomirov trud i postavljen video. Ja Tihomira znam nekoliko godina,u stalnom smo kontaktu oko svirke i instrumenata i to takodje traje godinama i ja Tihomiru verujem kad napise svoje zapazanje,da ne ulazimo u domen ukusa i ovog i onog!!!

Niko do sada zvucno nije dokumentovao da je PA3 veliki pomak u odnosu na PA2 i kada to bude svima predoceno kao takvo ne vidim razlog za neku sumnju...napretka ima ali pitanje je kolikog i u cemu,pokazace vreme.

Jos uvek Korg ni na jednom svom modelu nije napravio da zvuk ima "sirinu"...oni koji sviraju ili su svirali Rolanda znaju o cemu pricam ( nemojte sad da se oni sto sviraju Yamahu nesto nadju uvredjenim,ja pricam o onome sto znam iz licnog iskustva a Yamahu nikad nisam svirao),i ovo je po meni Korgu najveci minus,dzaba tu i semplovi i cuda i maxx audio kad je zvuk u startu takav...nadao sam se da ce to sa novim modelom malo poboljsati ali i dalje mrka kapa i potpuno je Tihomir u pravu kad kaze da je prvi utisak jedini ispravan,sve posle toga je po malo deformisano,sprava mora da radi cim se ukljuci a ne da popalimo sve opcije koje nudi pa tek onda da se dodje do necega.
  Reply With Quote