Videti jedan post
Star 26.10.2008, 02:25   #16
tranzit
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 25.03.2006
Mjesto: tamo daleko
Postovi: 5.282
Downloads: 46
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 1.121 puta u 936 Postova
Instrumenti: sve sto daje bilo kakav ton od sebe
Interesi: nezainteresovan sam
tranzit ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Citat:
Originalno postovano od rolandinjos Pokaži Post
Tranzit...glupo da se raspravljamo jbg...uzmi pa sempluj...ceo set bubnja sniman stereo u 48 khz sampling rate-u ne zauzima više od 3 mb i to u wav formatu
Sigurno da je glupo da se raspravljamo jbg... ali iz jednog drugog razloga.Ti ne shvatas da ja ovdje sve vrijeme pricam o kvalitetnom drum setu a ne o bilo kakvom drum setu. Nego da ja tebi posaljem jedan set od svih tih priblizno 14.5 MB koje mogu stati na kartu pa ti onda uporedi sa tim svojim od 3MB i sve ce ti valjda biti jasno. Nije cilj napraviti sto manji set nego sto bolji.



Citat:
Originalno postovano od rolandinjos Pokaži Post
A semplovi bubnja se seku tamo gde ton prestaje...ni činela ne treba da traje 6 minuta jbg...[/
Tacno je to da sampl treba da se sijece tamo gdje ton prestaje ama ti izgleda dobro ne cujes kad taj ton prestaje. Jedan normalan chrash ne ide ispod minimalno 5 sekundi i ako nije tako onda jebes taj chrash. A tih 6 sekundi su oko 320KB. Ne zaboravi da ti treba sezdesetak udaraljki za jededan normalan set. Ako hoces odlican kvalitet onda ponozi to jos sa cetiri jer ce ti trebati za taj kvalitet bar te cetiri velocity zone i... racunica je jasna. Ponavljam, radi se o kvalitetnom drum setu a ne o prckalicama.

Promijenjeno od tranzit (26.10.2008 u 11:34 sati)
tranzit je offline   Reply With Quote