Videti jedan post
Star 16.01.2014, 21:58   #13
VUNIMRAV
Kao kod kuće
 
VUNIMRAV's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2008
Mjesto: SONTA-APATIN
Godina: 57
Postovi: 981
Downloads: 1135
Uploads: 35
Rekao HVALA: 289
Zahvalili mu 97 puta u 92 Postova
Instrumenti: Paolo Soprani super paoloIII,Tyros3
Interesi: HOBI PRESAO U POSAO...Pecanje...
VUNIMRAV ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ajde da i je nesto kazem,nema veze sta,nisam odavno nista!
Imao sam PSR 1000,1500,3000,sad imam T3,ali vec 20 tak dana je kod mene ta legendarna Psr 9000pro!Doduse,nije moja ali od mog dobrog drugara i on mi je malo doneo da se "igram",On je dobio za neku smesnu djorku u Norveskoj.Zvao mene sta da radi.Moji odgovor je bio,grabi to odmah!!!!Nemam vremena da se "bakcem' sa njom jer jos moju uveliko sredjivam,ali sto sam na prvu primetio,jeste da ima izvanredan ton,ne vidim razlike od T3 mozda cak i bolje ali ajd' sad,dirke-tipke,vanserijske za bivse i sadasnje harmonikase,ubile se,bolje od T3,tasteri vrhunski i svi rade iako se vidi da klavijatura i nije imala bas nekog pedantnog vlasnika(ke),stvarno opasna sprava.
E sad, da ne bi bilo da je sve ok,ima i losih stvari pogotovo sto ti treba da menjas sa svremenijom spravom.Ne da je teska, nego brateodvali ja..u pm ,nema ulaz za USB ali ajd' i mislim da je malo "cupava" za 'rukovanje" u odnosu na sve modele koje sam imao.Iako sam ocekivao da cu je provaliti iz prve,nije tako bilo.(Mislim na ucitavanje i kopiranje i sam rad oko stilova)
Sve u svemu,te dve klav se ne mogu nikako uporediti bez obzira sto je ova prva bar 10g starija,ipak je to Mercedes najvise klase.

Promijenjeno od VUNIMRAV (16.01.2014 u 22:02 sati)
VUNIMRAV je offline   Reply With Quote