Videti jedan post
Star 27.11.2008, 16:30   #18
stefi_psr
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 25.06.2006
Postovi: 3
Downloads: 638
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
stefi_psr befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od vingula Pokaži Post
Teško da če to iči na G800,ja terce u životu nisam čuo na rolandu osim na svom Fantomu X6.
uradio sam vrhunske terce na rolandu em 2000,zvuce kao na tritonu,postoje parametri koje treba podesiti...i eto to je cela prica...za detaljnije informacije pisite na email *****************
@stefi_psr
Kršis PRAVILNIK!!!Broj 16!

Procitaj ga!!!

[quote=NeX007;41174]Pa dobro...nisam hteo da zapocinjem neku prozivku,ali TERCE su moguce i na G-600-800-1000-EM2000.... jer sam cuo kako to radi! Jako dobro zvuci,terba samo da ukljucis up1 i up2 i to je to. Mozes cak i da promenis zvukove na oba npr. Up1 String Up2 Gitara.... cak sam ih skidao sa neta (Aca Lukas terce) ali ne funkcionisu lepo. Ne slazu se tonaliteti. Takodje sam cuo i to za MIDI kablove,sto je TACNO!.... samo sam pitao ako neko ima sredjene terce? Ako ne,moracu da se mucim da ih sam pravim ,al ne znam kako.....[/QU

javi se pa cu ti poslati parametre kako se to pravi,imam za A mol,G mol,E mol i D mol...nije tesko.a ako sviras i ritam i boju onda ces morati da preradjujes ritam,tj ne moras da ga preradjujes bukvalno nego da umesto neke kontre koja ti ne treba npr. AC6 usnimis string kao LOWER jer ces tercom ugasiti lower na ritmu jer smeta terci...jedino tako mozes da napravis lower za pratnju,to ti je 5 minuta posla...

Kada kažeš nekom da se javi da bi mu pomogo,onda može da se okarakteriše kao da želiš da naplatiš to ili nešto drugo.Zato pročitaj PRAVILNIK!!!
stefi_psr je offline   Reply With Quote