Videti jedan post
Star 21.12.2020, 21:56   #10
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.161
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Hvala vam momci na riječima podrške, zadovoljstvo mi je kad mogu pomoći.
Na svom kanalu sam ozbiljno počeo raditi tek prije godinu dana, prije toga sam o istim ili sličnim stvarima ispisao cijeli roman ovdje na forumu. Ipak, YT ima sasvim drugu dimenziju jer video ima drugačiji efekat od pisanog oblika. Ne nužno bolji, ali je drugačiji. A usput se i zaradi neka para koja uvijek dobro dođe za đeparac.
Audio Loopovi (lopovi ) su zanimljiva stvar. Ne koristim ih, meni to nije nešto tako udarno. Ovaj s videa je moj prvi i na žalost, ne znam kada ću ga moći testirati na bini. Možda će se pokazati kao dobar pa se nastavim "igrati" dalje u tom smjeru. Mislim da su talijani s Revolution Algorithm napravili dobar posao ali ... na osnovu njihovih promo klipova se ne vidi točno o koliko se materijala nalazi u onome što prodaju za 350 eura. Precizije, koliko traka svira u jednom ritmu i da li se iste trake koriste u različitim ritmovima.
S druge strane, siguran sam da će vrlo brzo doći vrijeme da umjesto midi traka u Stylu sviraju audio loopovi pa će ovaj cjelokupan posao izgubiti smisao. Ali prvo da se riješimo ovog zla od korone pa da se opet popnemo na pozornicu i vratimo u normalno okruženje.
casper je offline   Reply With Quote