Videti jedan post
Star 20.12.2020, 18:48   #4
casper
Super-Moderator
 
casper's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.04.2008
Mjesto: Zagreb
Postovi: 5.161
Downloads: 334
Uploads: 21
Rekao HVALA: 48
Zahvalili mu 1.748 puta u 1.304 Postova
Instrumenti: Genos2
casper ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Hvala na reakcijama, a razmišljamo otprilike na isti način.
Vrijeme uloženo u ovakav rad je sigurno bolje preusmjeriti na osobni napredak u smislu sviranja i nastupa. Tu vrijednost i kvalitetu ne može nadoknaditi niti najbolji "audio loop".
Druga je stvar ako imaš "viška vremena" i voliš raditi eksperimente (ili video uradke ), onda se na kratko i može skrenuti s glavnog puta.

Naglasio sam u videu, ovakva metoda je moguća već dugo godina. Vidio sam i čuo neke pokušaje ali to je sve bilo amaterski i nedorečeno. Audio loop u Stylu kojem se ne može mijenjati tempo? Smiješna opcija bez velike upotrebne vrijednosti. Zašto do sada nitko nije napravio nekakav ozbiljan materijal na ovoj osnovi? Možda zbog toga je za to treba ekipa, dobar studio, dobar gitarista, dobar programer Stylova, dobar marketing ... Kad se to i posloži, opet se postavlja pitanje da li se može vratiti ulog u potrošeno vrijeme i trud. Uostalom, za par godina će bez poblema i velike nauke svi aranžeri hendlati audio loopove u Stylu.

Bilo je dosta upita o ovome na mom YT kanalu, a tim iz Italije je bio okidač da napravim ovaj video. U stvari, njihov bahati odgovor na jednom stranom forumu me ponukao da objasnim osnovni princip rada. Predpostavljam da su i oni koristili ovu metodu iako u to ne mogu siguran dok ne vidim njihov Style. Toliko za sada, pišite i dalje u svrhu razbijanja korona dosade. Valjda će proljeće donijeti nešto bolju situaciju.

@dmmacak - ovakvi Stylovi će raditi isto bez obzira da li koristiš Style Touch ili ne. Naime, dinamika Styla se postiže samo promjenom volumen kanala tako da Layeri u Audio Loop Normal Voice neće biti narušeni.
casper je offline   Reply With Quote