Videti jedan post
Star 05.02.2008, 07:23   #18
bigdan91
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 27.12.2007
Mjesto: Canada
Postovi: 3
Downloads: 453
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
bigdan91 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Registrovan sam na sajtu vec oko mesec dana i redovno pratim teme pa bi bio red i ja da se predstavim sada:-) Eto ja sam igrom slucaja trenutno u Kanadi i imam skoro 17 godina. Ziveo sam u Vrbasu, u Vojvodini skoro 14 godina sve dok se nisam preselio u hladnu zemlju. Isao sam u muzicku skolu i svirao sam klasicnu muziku uglavnom na Weltmeister ili Royal Standard harmonikama koje nisu negog kvaliteta bile, ali su bile dovoljne za muzicku skolu. Baka mi je kupila Rolanda E-96 kada sam imao 13 g. na kojem sam ustvari i naucio neke osnovne stvari oko aranzera. Sa dolaskom u Kanadu sam poneo moju Royal Standard harmoniku koja je pocela vec da se rastimava i sasusuje od ove suve klime i suvog vazduha u kucama, ali nema veze bitno ja da mogu na cemu da odrzavam tehniku. Trenutno sviram i na Korg-u Pa800 (pre njega Pa80) koji sredjujem i koji mi zivce vadi:-) Nema svirke puno u Kanadi a pogotovo sto ja zivim u provinciji Saskatchewan. Postoji jedan nas restoran gde dva puta mesecno imamo svirku i to je meni za sad dovoljno. Imam prijatelja koji ima pro studio i redovno se tamo sastanemo i napravimo neki novi zapis pa posle preslusavamo da vidimo od cega bi moglo da se napravi nesto.

Sto se tice sajta, sve mi se svidja. Svaka cast svima sto pomazu jednim drugima. Meni to puno znaci zato sto nemam nekad kome da se obratim za neko strucno pitanje pa onda pitam ovde. Hvala svima koji su mi vec par puta pomogli.

Veliki pozdrav kolegama!!!!!!!!!!!
Danilo
bigdan91 je offline   Reply With Quote