Videti jedan post
Star 24.12.2008, 13:08   #47
RadeKOKI
Ovaj baš voli da kuca
 
RadeKOKI's Avatar
 
Registrovan/a dana: 18.04.2007
Mjesto: Tamo i ovamo
Godina: 42
Postovi: 409
Downloads: 523
Uploads: 5
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 13 puta u 13 Postova
Instrumenti: Imam svasta
Interesi: Interesovanje za "tete" sa velikim sisama :D
RadeKOKI befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

hm..tipicna rasprava nevalja, kanta, njesra...zasto i cemu? sacekajte da prodje vreme ne mora on odmah da se kupuje i ketron mora da obori cenu tom aranzeru kao prvo a kao drugo pojavice se i u necijim rukama ovde na forumu pa ce napisati milion postova "evo kupio sam zver ketron audya", "audya vs pa2x", "audya zakon"....i svakakve teme, ne branim ni jednog proizvodjaca svi oni imaju nesto svoje u sebi specificno i svako nadje sebe u nekom proizvodjacu tako da je malo bez veze pisati jos lose o tom aranzeru dok se ne pojavi kod nekog ko zna da je napravi i prezentuje, bilo je svakakvih tema na sajtu o raznim modelima korg, roland, yamaha i posle ti isti modeli koji su bili sranje...sad su vrh klavijature, tako da drugari vremenom to sve legne na svoje i sve one pokazu sta mogu mada u nasoj muzici mi ne iskoristimo ni 10% onog sto sve one u stvari mogu ucitamo 2 - seta bubnja i 10-tak semplova a iz rom memorije izvucemo 50-tak boja i toje sve, cek bre ljudi nije sve bas tako crno neko kaze imao je ketrona nije zadovoljan, ok postujem stvar licnog iszbora i stvar ukusa a onda tek dodje stvar kako znas da namestis instrument, jer svi oni daju sirov materijal pa ti posle preradjuj i pakuj kako hoces a danas nema loseg prioizvodjaca ima samo loseg majstora koji je pakuje i nista drugo, ja licno cekam da se pojavi kod nas u srbiji i kupicu je bez razmisljanja, jer mene ne interesuju neciji setovi i stilovi, i dokazacu "ako" dodjem do nje (posto ovde nemoze da s kupi nema zvanicnog uvoznika) da ona pravda sve pare. To je svaki moj stari X1 ketron pravdao koji sam imao, mada nesto po oglasima nevidjam u srbiji ketrone na prodaju doduse nama ih mnogo ali se i ne prodaju. Nailazio sam u poslednje dve godine na 2-3 komada x1 koji su bili u raspadanju po 1000 eu su znali da traze tako da...izostavicu daljnje komentarisanje jer ce doci do svadje. A siguran sam da ce i posle ovog doci do rasprave u nedogled. Veliki pozdrav !!
RadeKOKI je offline