Videti jedan post
Star 22.08.2011, 19:12   #219
martinez
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 07.05.2006
Postovi: 77
Downloads: 305
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 5 puta u 4 Postova
martinez befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

ljudi radili smo buraz i ja 14.8 zajednao sa dj krmkom mi smo bili tu da radimo dok on odmara i tko je sa njim radio zna da on odrađuje svoje pjesme na matrice ponešto smo i mi odsvirali od drugih pjevača za njega
bilo je tu u blizini još muzika al krmak je okupio većinu publike to je 3 put da se srećemo i kapa do poda goranu
za sve koji misle da je luđak ili slično trebali su ga vidjet kad je došao pa kad je vido razglas da je to slabo za šator od 2000 mjesta i kako je tražio od gazde da se to pojača inače kaže ništa od posla profesionalnost i ozbiljnost do bola i još sam uspio primjetit da ima svoje ljude u publici koji su mu prvi prilazili i neke cure koje su sa njim pjevale njegove duete ono on udaru zajebanciju one pjevaju na plejbek napravio je ludnicu oko 2000 sjedećih mjesta i još ljudi pod šatorom da nemožeš iglu baciti
stoji uz to oko šatora ljudi da se prić nemore pa sad kažu lud krmak ma ko je tu lud uze čovjek par hiljada eura za dva sata
E al imali smo malo i mladih kolegama stigli dva mlada dečka dono momak pa2x korga i postavio pa on i njegov pjevač se malo podsmijevaju burazu i meni buraz se neodvaja ok rolanda g1000 on inače pjeva zabavnjake a na njemu mu je sve i ima TR kod men je bio pa80 imaju momci spravu sad nisam pratio dal svira momak ili ne nije mi ni bitno pjevač udario na narodnom veselju balade ljudi popizdili počeli se rasipat a on ga tera svoje al tu mu tata a tata ima lovu pa nemogu ga neispoštovat krmak kad je vidio oće popizdit ode raja dođe do nas kaže dajte vi nešto brzo vidim i ja vrag odnio šau odem do gazde reko daj nek kolo krene ovo je veselje za raju nije ovo koncert i slično i ode on do klavijaturiste i reče mu a kolo
kad se momak uzbunio pa poče nešto kao užičko pa more pa nemore gledam ga ja pati se još kad vidi da ga gledamo još mu gore pa neide nikako valjda se nisu dečki naučili misle da klavijatura sve odrađuje kažem ja burazu daj odvrni i nek narod igra mali se brzo pokupi i nema ga više
nepodcijenjujem nikoga i mi smo tu bili samo da se popuni noć ali moraju dečki čiji tata ima love shatit da se lovom može kupiti dobra klavijatura al i da se sviranje nemože kupiti već treba zagrijat stolicu ili ako već teraš fajlove budu spreman na svašta ljudi imaju razne želje neradiš radi sebe već radi gostiju
martinez je offline   Reply With Quote