Videti jedan post
Star 27.07.2011, 14:07   #216
smuchac
Odomaćeni član
 
smuchac's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.06.2011
Mjesto: Korčula
Godina: 37
Postovi: 788
Downloads: 318
Uploads: 5
Rekao HVALA: 101
Zahvalili mu 146 puta u 141 Postova
Instrumenti: PSR S910,MOXF 6,PSR SX900
Interesi: Računala i glazba
smuchac ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ima i dvae's dana,opet ja i kolega svirali neku ribarsku večer i dođe neki deda da bi on pjevao kasnije u pauzi kao dok mi odmaramo da on malo zabavi publiku...
Stari je u ono vrijeme pobjego za Australiu i sad kad je u penziji i kad ima para došo je nazad jelte da e malo pre*erava...
Mi da ga oladimo kažemo da može al kasnije i stari nestade...
Kad smo pravili pauzu,ja reko valjda je stari zapalio doma kad ono ćorak,eto njega...
Dolazi i u ruci drži iPod a ruke mu se tresu ko da će svaki čas odapeti...
Pita on mene da jel ja znam šta je to? Ja reko,stari,nemoj mislit da si u Etiopiju došo matereti,nismo mi ovdje telad i budale ko šta ti misliš...
Reko,spojite mi ovo da pjevam a ja ga gledam... Reko,stari moj,kako to da ti spojim,nemam kabel bla bla,sve da ga nekako otpilim al đaba....
Vadi stari iz džepa prijelaz s male na veliku bananu i daje mi... Sad kad me deda od 70 i kusur godina tako provoza,ja ga spojim jer i gazdu je izmaltretirao da bi on pjevao i vise nisam mogo da ga odbijem.

Onda je nekih 15 minuta prebirao s naočalama po njemu i krene pjesma. Neka dalmatinska matrica i to originalna a ne MIDI i ja reko ovaj mora da je zajeban igrač...
Ljudi stoje i čekaju,mene svi gledaju a ja samo s ramenima gore-dole...
I krene on pjevat,pobježe mu prva strofa i na refrenu krene pjevat strofu,ja pišam po sebi od smijeha al opet ne smijem jer me stari gleda i sva njegova rodbina. Tako 3 pjesme,a ja samo šta ne puknem. Na kraju mi dođe gazda i kaže mi brate svirajte jer ću ga u more bacit i pričekam ja njega da odvrmori i smanjim ga. Hvala deda,bilo je super... I aplauz dobio stari,a kako ga je bilo i čut i vidjet neću ni pisat...

Kasnije su mi neki rekli da su mislili da je skrivena kamera ili neka takva šega...

Večeras opet tamo sviramo,valjda ga neću opet srest...

Promijenjeno od smuchac (27.07.2011 u 14:10 sati)
smuchac je offline   Reply With Quote