Videti jedan post
Star 08.11.2007, 01:49   #15
igogitar
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 08.11.2007
Postovi: 8
Downloads: 2
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
igogitar befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od cobrastar Pokaži Post
Kad pricas o uzivo svirci onda se podrazumijeva barem cetiri clana u bendu gitara, bas, klavijature i bubanj. A to s midi filovima i stojanje i kezenje za klavijaturama moze svako da radi pritisni play tipku i opleti ..........karaoke vece hocu da kazem.... sve je ok svak ima pravo da svira ili nastupa na svoj nacin to nek publika odabere ali nemoj te nazivati nesto s "LIVE" sto nije ni L od live.............ovo je samo moje misljenje.........
Prijatelju ja sviram gitaru jako dugo.To sto se ti duvas sa svirkom "uzivo" nije nista posebno.Nema razloga da nekoga omalovazavas zbog toga sto radi na fajlove,matrice i sl. jer to nije nista lose.Jesi li pokusao pjevati uz fajl-to ne ostavlja prostora za greske-masina te nece pratiti ako ispadnes iz ritma niti ce ti naglasiti harmoniju ako distoniras.Osim toga poplava "ciganije" kod klavijaturista me ozbiljno nervira(mislim na ubacivanje nepostojecih akorda tipa mol6,a4sus12 i slicnih gluposti u pjesme u kojim ih u orginalu nema).Pjevati Nema raja uz "ciganiju je zaista grozno.Hocu da kazem da svako ima svoje razloge zasto radi na ovaj ili onaj nacin i nikoga ne teba omalovazavati.Ako neko pjeva uz midi fajl on definitivno pjeva LIVE a ne na plejbek.Pozz
igogitar je offline   Reply With Quote