Videti jedan post
Star 03.11.2008, 20:57   #25
skoricnik
Moderator
 
skoricnik's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.05.2006
Mjesto: Backa Palanka
Postovi: 1.461
Downloads: 4053
Uploads: 22
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 177 puta u 167 Postova
Instrumenti: Ketron AUDYA5, Roland Fantom-S
skoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblickskoricnik ist ein Lichtblick
skoricnik pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@harepa50

Pa1X i Pa1XPro su skroz iste klavijature, samo sto Pro ima 76 HAMMER dirki i nema zvucnike...

Ko je navikao na dirke sa PA80, PA800 je pun pogodak za njega...Ja sam licno navikao na te dirke i veoma mi odgovaraju...Probao sam dirke i na Pa1XPro i svidele su mi se, ali pitanje...Sta mislite da li cete osecati prste posle 5-6 sati svirke na takvim dirkama?

@x3meSRB

Ako mislis na sound preko zvucnika, to nemoj uporedjivati...To jeste bolje, ali probaj na razglasu obe...Ja sam licno imao priliku da uporedim obe na razglasu, sa potpuno istim semplovima i ritmovima, i to je totalno isto radilo...Apsolutno nema nikakve razlike...A sad onaj ko kudi PA800, sigurno se nije dooobro upoznao sa njim Ja ga imam vec godinu dana i ne pada mi na pamet da ga menjam...

Cak cu da probam i da spustim dirke na PA800 pa da vidim kako bi to izgledalo...Cuo sam da je extra
Pozdrav!
__________________
www.yu-midi.org - Pravi sajt za prave muzicare!

Promijenjeno od skoricnik (03.11.2008 u 21:01 sati)
skoricnik je offline