Videti jedan post
Star 08.02.2008, 16:18   #25
jager
Odomaćeni član
 
jager's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.06.2007
Mjesto: Subotica, Srbija
Godina: 55
Postovi: 512
Downloads: 69
Uploads: 12
Rekao HVALA: 4
Zahvaljeno 2 puta u 1 Postu
Instrumenti: Korg Triton Extreme
jager befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
jager pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Vidim da se ovde zakuvalo, a ja kasnim sa onim sto sam obecao, pa da se bar javim .. da ne mislite da sam zaboravio ili da necu...
Danas mi dolazi kolega koji ima PA800 i donosi svoj set. Veceras imamo tezgu, tako da racunajte da cu sutra negde kad se probudim da uploadujem to sto je doneo.
Ima on jos setova koje je pokupio ko zna gde, donese SVE sto ima, a ja cu rado uploadovati sve to.
Mali problem mi je upload brzina, ali ok, uploadovace se vec ... polako

@Vaxter
I ja smatram da je bez veze kaciti sve na public share sajtove, pre svega zato sto za vrlo kratko vreme budu pobrisani. Posle kad nekome treba set, onda moras ili ponovo uploadovati ili slati coveku na drugi nacin.
Ako na serveru YUMIDI-ja vec ima mesta, dajte pa skinite taj premali limit za velicinu uploadovanih fajlova ili pomerite ga na, sta ja znam, mozda 100Mb. To je i vise nego dovoljno da neko uploaduje ceo set sa sve semplovima.
Slazem se i sa tim da ne treba sad svako ni da ima pristupa za download bas svega.
Nisam nacisto kako sada stoji stanje sa "super clanom". Citao sam temu koja o tome govori, ali su postovi tamo vec stari. Ako i postoji "super clan", ja za to ne znam, a ako ne postoji, treba ga pokrenuti ponovo. To smatram izuzetno dobrom idejom. Pa posle neka se svako potrudi da svojim zalaganjem postigne taj status.
Ubedjen sam da ima ovde mnogo dobrih ljudi koji nisu samo "skidaci i otimaci", vec ljudi koji ce rado pomoci i podeliti to sto imaju, bez obzira na to koliko su radili na tome sto dele i na broj neprospavanih noci. Takvim clanovima treba omoguciti da imaju svoj prostor za razmenu, ako za to, naravno, postoje mogucnosti.

Lele .. bas sam se raspisao... Kreso, poceo si cudno da utices na mene
__________________
... bolje 5 do 12 nego nijedna posle 1
jager je offline   Reply With Quote