Videti jedan post
Star 29.05.2007, 19:52   #16
martinez
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 07.05.2006
Postovi: 77
Downloads: 305
Uploads: 0
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 5 puta u 4 Postova
martinez befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Decki malo vise postovanja za momke koji rade ovu stranicu koja je mnogima pa i meni mnogo pomogla. A sto se tice fajlova svakako bih volio da ne postoje mada ih i ja imam mnogo skupljenih na komp.Nazalost mnogi s njima odraduju svirke jeftino i zajebu onoga ko zna svoj poso.Buraz i ja sviramo i pjevamo on zabavnjake ja narodnjake i posavske izvorne ono ala MARA I LOLE.Trudimo se sve odsvirati to nam za sad polazi za rukom ima se dovoljno posla uglavnom svadbe.Tako prije par mjeseci pogodimo svadbu mladozenja pronasao pjevacicu koja je malo kasnila kad je trbala pjevat pitam je sestro koja intonacija kaze minus dva 8O alo sestro koja intonacija kaze minus dva od orginala odakle je orginal kaze pa klavijaturista s kojim radim mi to uvek tako napravi pripremi fajl i onda ide minus dva i to je to.Reko ajd ti kreni iz C pa cemo se nac.Ma jasno je meni bilo sta hoce ali bilo bi lijepo da takvi bar nauce iz koje intonacije pjevaju i da to nije minus i plus od orginala jer i ovako ima tog novog sranja na tone jos moram sve znat odakle je otpjevano u orginalu.U kolko sam napiso 8O Decki zao mi je sto imam losu iternet vezu pokusavao sam par puta nesto ubacit ali neide a rado bih pomogao.
martinez je offline