Videti jedan post
Star 03.02.2019, 00:21   #23
keyboards
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 01.04.2009
Postovi: 221
Downloads: 48
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 90 puta u 46 Postova
keyboards befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od ffb Pokaži Post
Da dodam malo svog semfa na zadanu temu.Odavno sam postavio prezenraciju Korg Pa 4 Dirk Lindermann Music store ali cisto sumnjam u veliku gledanost.Koga zanima neka ju pregleda/ preslusa pa cemo onda nastaviti expertizu o muljavom basu i losim konverterima na Pa 4;
https://youtu.be/oaSmQV4DLZA
P.S. Moj skolski prijatelj Zeljko Nikolin u gore navedenom tekstu ( Miroslav Skore klavijaturista ) podijelio je svoje semplove po citavom svijetu.
He he Pozdravi Željka. Dobričina. Znamo se dobro a semplovi su mu dobri. Sto se tiče neko navede riječ prepucavanje izmedju korgovaca i jamaha raje. Ma nije ba. A i ako malo negdje ima hajde neka je ne zamjerimo. Obije sprave imaju svoje kupce i svoje slušce. To je ko Fender i Gipson.
Dodato:
Ali jeste da ima toga ono kad cujes neko kaze ma moje tambure su najbolje. A sta ces svaki cigo svoga konja hvali ali eto u prirodi je covjeka da se malo i pofali. Šemso kaze da je njegov FBT imo najbolji eho a ja uzivam kad on se topi objasnjavajuci kako njegov eho radi. Glavna mu je bila kad moj razglas pisne svima se skedi krv u venama.

Promijenjeno od keyboards (03.02.2019 u 00:27 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
keyboards je offline   Reply With Quote