Tema: prvi put :D
Videti jedan post
Star 05.02.2009, 10:58   #8
Alix
Stvarno kod kuće
 
Alix's Avatar
 
Registrovan/a dana: 14.02.2006
Mjesto: Ispod Kestena
Postovi: 1.546
Downloads: 363
Uploads: 2
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 19 puta u 17 Postova
Instrumenti: Žene
Interesi: Kompjuteri,RC sistemi,Videonadzor
Alix ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Alix pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja svoje neću ni da pominjem...Bilo je kad sam bio 8-mi razred (1998-me) i bilo je fino...Tad sam treniro u NK Svoboda-Lj,i imali smo trening od 17-19(fudbal)...Poslije toga smo nas par glumaca ostali da titramo i pucamo na gol,naišla "Sanela XXXXXX" sa kolegicama i bajagi zaljubila se...Tako su nas obilazile jedno mjesec dana,dok je konačno nisam opalio...Ostali nas dvoje sami da sjedimo za tribinama,i drapali se,meni se digo,i skinemo se da odradimo...Meni sramota jer ga nikad nisam tero a ona bila starija 3 godine od mene...I pita ona mene jesil to kad radio,ma reko jesam...I vidiš bruke ona se naguzi (jaaj halal joj oni guzovi),a ja magarac ne znam de da ga gurnem...Uzmem mačora i teram al za đavla da mu ga uvalim...Najzad vidi ona da sam čista propalica pošto sam ga guro između guze i mace-u onu kožicu gdje boli ko đavo,i veli mi jesil sigurno kad to radio?Ma reko jesam,ali mrak pa ga ne vidim utjerati (a ko zna poso i po najvećem mraku ga uvali)...I ona ga uzme (ruke joj se pozlatile dabogda) i utera...Ono toplo,fino,vlažno...I šta ćeš---Nagonski ga teraš unutar-vani...jaaaj meraka...Možda sam tako radio jedno 5min i umalo da svršim unutra...Toliko mi pasalo da ga nisam htjeo vaditi...Al izvadim ga i pljus po pjesku iza tribine a ona mi se uhvatila smijati...A jebo je majka u đavla jes mi bilo neprijatno...Poslije toga začuda NIKAD mi više nije dala-haj ga znaj zašto...Eto...Sad se samo smijem kad se sjetim toga......A prvi pušing je bio tek poslije 2 godine,nijedna se nije htjela kecati 2 ušljive godine dok nisam naletio na...mmm...nastavak u drugoj prilici...
__________________
Ljudi uživajte u životu i ne vodite brigu koliko je ko sposoban i kakav je muzičar...jednog dana ćete shvatiti da je ZDRAVLJE čovjeku na prvom mjestu...Budimo svi drugari jedan drugom na ovom forumu...
Alix je offline   Reply With Quote