Videti jedan post
Star 14.06.2015, 18:36   #3
velja87
Vredan član društva
 
velja87's Avatar
 
Registrovan/a dana: 01.06.2009
Postovi: 274
Downloads: 96
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 64 puta u 64 Postova
velja87 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Pogledao sam snimke na YT i mogu da kazem da su boje jako dobre sto je i za ocekivati od yamahe. Sam izgled klavijature govori da je to slabija serija u odnosu na s710. Nema dugmica pored ekrana i vise podeseca na psr e423 koje je realno igracka. Nema midi in i out port sto je jos jedna velika mana( recimo ko voli vokalist da vezuje putem midija ili neki eksterni sempler). Cena ce verovatno biti poprilicno paprena za ono sto ova klavaijatura moze da pruzi sto je bilo i do sada praksa sa yamahom. Dodali su novi bubanj power kit 2 koji zvuci stvarno dobro ali opet nije ovo nista ozbiljno od yamahe...Ovo je tako slatko - kiselo. Moze da prodje ali onaj ko bude kupio ce uveh zahtevati vise, a yamaha je inace jako zatvorena pa sumnjam da ce tu biti puno opcija za editing. Da li ce moci nesto sa Tyrosa i sta to je vec druga prica, ali nece oni sami sebi skakati u stomak. Na kraju krajeva nema ni jednu Super art. boju sto je opet pokazatelj gde ona spada...
__________________
-Brateee, jel moze za mene pesma jesen sedamdeset i neke!? -Ne moze brate, moras mi reci tacnu godinu!

Citat:
Originalno postovano od dino123 Pokaži Post
Dinakord je Dinakord...
velja87 je offline   Reply With Quote