Videti jedan post
Star 21.10.2019, 01:32   #7
Tihotyros
Vredan član društva
 
Tihotyros's Avatar
 
Registrovan/a dana: 16.09.2016
Mjesto: Vinkovci
Postovi: 296
Downloads: 7
Uploads: 0
Rekao HVALA: 39
Zahvalili mu 28 puta u 27 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
Tihotyros ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja sam jedan od onih koji voli da je sve original. Tako sam i originalnu torbu za Genos platio 350 eura, a mogao sam kupiti kofer ili drugu torbu za 200 eura. Što je najveća fora tu originalnu torbu proizvodi firma soundwear i ima i njihovu etiketu, ali službeno je jedina originalna nosiljka za Genos. A taj isti soundwear proizvodi svoju gotovo identičnu torbu također za Genos po cijeni od 200 eura, ali na njoj nema natpisa Yamaha Genos.
Što se tiče zvučnika, kad sam kupio Tyros 3 jedno kratko vrijeme sam se poslužio komjuterskim, ali to je samo za nedaj Bože i nikako nije trajno riješenje jer na njih ne čuješ ni trečinu onoga što izlazi iz klavijature.
Casper, ja često sviram kući na slušalice, ali npr kad učim novu pjesmu ili kad slažem registraciju pa da sve lijepo izniveliram i sl, onda mi je nekako na slušalice nezgodno tj imam osječaj da nemam pravi dojam kako će to na kraju izać na zvučnik i dal mi je glasnoća svih zvukova dobro iznivelirana. Pa znalo se pokazat i da nije, tj na slušalice mi bude dobro, a kad upalim zvučnik onda moram popravljat glasnocu.

Poslano sa mog SM-G973F koristeći Tapatalk
Tihotyros je offline   Reply With Quote