Videti jedan post
Star 16.02.2019, 13:25   #23
ffb
Kao kod kuće
 
Registrovan/a dana: 13.01.2015
Mjesto: HR-Osijek
Postovi: 805
Downloads: 25
Uploads: 0
Rekao HVALA: 22
Zahvalili mu 115 puta u 105 Postova
ffb ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

@sinisa, neznam kakva je razlika izmedju E 80 i EA 7 ali znam da preko razglasa zvuci jako dobro i mocno.
Koristim LD Maui 11 G 2 ( sub 3x 6,5 coli bas), mixer Soundcraft UI 12( veceras prvi puta u live akciji).
Kolega Dell je primjetio da gitare u nekim dionicama zvuce previsoko- djelimicmo se slazem sa tim ali cijelokupna zvucna slika je super.
Te gitare padnu a drugi plan kada se svira i sa desnom rukom neka harmonija,solo ili pjeva.
Od tih 250- tak rimova stvarno ima svega i svacega DOBROGA.
Kolega Sinisa je spomenuo u prijasnjem postu da svatko treba zagrijati stolicu i sam sve napraviti.
Ja nisam opterecen sa time i nije mi zao platiti nesto sto vrijedi. Cijenim tudji rad i znanje.
Morison je ulozio mnogo truda, znanja ii vremena u taj set koji stvarno vrijedi svaki cent.
Ovo pisem kao muzicar koji je 16-17 godina svirao Korgove aranzere od Pa 80,800,2x i 3x, zatim dvije godine Yamaha Psr 770, par mjeseci Pa 700 i momentalno EA7.Popunjavao sam aranzere sa Yamahom Mox 6, Moxf 6, Nord Electro 4 i momentalno Modx6.
Svoju starost i muzicko iskustvo sviranja 45 godina ne uzimam za argumenat i pravo da bilo kome namecem sto treba svirati i na koji aranzer.
ffb je offline   Reply With Quote