Videti jedan post
Star 25.10.2013, 17:19   #2
Dragan Gagi
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 21.06.2013
Mjesto: Beograd
Godina: 45
Postovi: 16
Downloads: 0
Uploads: 0
Rekao HVALA: 4
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Tyros
Dragan Gagi ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Ja imam T2 i zadovoljan sam zvukom i mogu da se pohvalim da nikakvih problema nisam imao sa njom, hvala Bogu, a kod mene je 4 godine. A gde nisam radio sve sa njom i po satorima i gde je slab napon i hlano i vruce, znaci svi moguci uslovi. E sad ja sam imao rolanda pre, i bilo mi je malo zezancije dok nisam navikao na rad sa yamahama. A otezavajuca okolnostje sto nema puno yamahista pa nemas ni od koga dobiti nesto dzabe, bar ono sto valja, a ni da ti neko pokaze najbolji, najbrzi sistem rada. Morao bi vecinom sam da provaljujes. Displej je odlican, jako pregledan, ali nije touchscreen. Reprodokuje semplove u odlicnom kvalitetu, nije ko u studiju,ali bolje nego korg PA serije. RAM memorije imas mogucnosti prosiriti do 1 GB, ali i to ima caku, ako nabacas puno semplova treba onda da cekas citavu vecnost dok se isti ucitaju. Fabricke boje i ritmovi su u dobrom kvalitetu, dosta iskoristivi, rekao bih vise nego na korgovima koji se uglavnom kioriste. Po meni je klavijatura u prednosti sa zvukom i naspram PA2. Ali zato sa funkcijama u samoj klavijaturi dosta siromasnija od korgova. Bez kompljutera i odgovarajucih programa tesko se moze napraviti nesto ozbiljnije. Ima jos dosta da se pise ovo je ukratko. A moja preporuka je ako ste vec navikli na korga onda kupite isto korga ali neku jacu seriju. Mnogo ce vam lase biti i manje vremena trebati da sedite klavijaturu. Pozdrav
Dragan Gagi je offline   Reply With Quote