Videti jedan post
Star 22.02.2011, 01:40   #6
pedjajazz
Vredan član društva
 
pedjajazz's Avatar
 
Registrovan/a dana: 26.03.2008
Mjesto: Serbia
Postovi: 229
Downloads: 323
Uploads: 0
Rekao HVALA: 32
Zahvalili mu 40 puta u 33 Postova
Instrumenti: accordion, keyboard, tenor sax, piano & guitar
Interesi: Nakon duge neprofitabilne jazz karijere, interesi su samo tezge i svadbe i punolestva,.......
pedjajazz befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
pedjajazz pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Ja ga imao na mom pa80,.. tj sa njim sam ga kupio, bio je na njemu,.. ne vredi nicemu,... jedino na slusalicama nekako i mozes da osetis neki efekt, koji se menja kako promenis boju,.. ja to nebih platio ni 10 eura jer je totalno neupotrebljivo za uzivo,.... a o pratecima da i ne govorim, kada bi bar plasticno zvucali bilo bi dobro. Glupost,.. samo bacanje para,
ako hoces da promenis i obogatis glas uzmi neki TC heliconov vokal procesor, ili uzmi digitech ili TC vokoder, ako te vise zanima da imas pratece,... Ja sam kupio digitech vl3d, on ima i efekte i po dva prateca glasa i muski i zenski i kraj price.
Ovaj vokoder, je bio kao neki eksperiment na korgu, ovaj sto mi prodao korga se vadio na njega i platih ja bogami pre par godina skoro 100 eura vise zbog te spravice, koja je bez veze, na pa800 je druga prica,.. mada i od njega je bolji eksterni bilo koji vokal procesor.
Moj zakljucak je bacanje para, eto da priznam ja ga prodao za 50 eura, i bukvalno prevario sam coveka jer mu nisam nista rekao od ovoga sto sam napisao, al sta ces moramo da se vadimo iz gresaka,...

Promijenjeno od pedjajazz (22.02.2011 u 01:42 sati)
pedjajazz je offline   Reply With Quote