Videti jedan post
Star 13.01.2021, 12:22   #7
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4839
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@cleaner: imao sam to na umu, ali ne znam bas da li bi se snasao. Probao sam davno tako nesto mislim u windows movie makeru i secam se da sam uvek imao neke probleme tipa: kasnio mi je zvuk itd...
@smuchac i casper: hvala na brzim odgovorima, mislim da cu tako i uraditi. Ako mi mozete reci koja je najjeftinija varijanta neke behringerove male miksete, a da ima usb, pa ds pogledam na amazon? Probao sam i tu varijantu snimanja direkt preko mobilnog, narucio kablove (one trs-trrs) i imao problem posto mi telefon ima samo usb-c na sebi, bez 3.5mm jack. Pa sam uzeo 3.5mm to usb adapter, ali opet se zeznuo posto galaxy 10+ ne prihvata bas svaki adapter. Na kraju sam uzeo adapter sa DAC kako sam procitao na internetu da mora, i opet nista... i onda digao ruke. Najbolja varijanta ipak mislim da je miksetica sa usb podrskom. Da bi imao iole solidan kvalitet. Gledam na amazon moze se naci prilicno mikseta tih malih do 100€. Meni je za oko zapala jedna, ostavljam link:

https://www.amazon.de/dp/B08D9QDNKS/..._PLS.FbA4GVZ1R

Da li bi ona mogla zavrsiti posao za moje potrebe, i da li je behrinher npr. kvalitetniji od ove miksete?
Edit: sad vidim da ni ova mikseta sto sam postavio nema usb vezu... molim da mi napisete sta bi bilo dobro od behringera u nekom rasponu do 100€.

Promijenjeno od yamahapassion (13.01.2021 u 12:25 sati)
yamahapassion je offline   Reply With Quote