Videti jedan post
Star 03.10.2018, 07:42   #180
yamahapassion
Moderator
 
yamahapassion's Avatar
 
Registrovan/a dana: 13.07.2008
Postovi: 1.307
Downloads: 4839
Uploads: 19
Rekao HVALA: 25
Zahvalili mu 133 puta u 121 Postova
Instrumenti: Korg PA 4X 61
Interesi: muzika
yamahapassion befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Pozdrav ljudi... Posto mi je moj pm1000 na izmaku snaga ja sam razmisljao da se modernizujem malo i razmisljao sam dugo o ovoj vrsti miksera. Poato je prelezao sve decje bolesti i sad se za sigurno zna da je to mikser koji je prilicno pouzdan i koji je prosao testiranja iz prve ruke ja bih voleo kads bi mi neko odgovorio joa na par pitanja... Posto sam imao miksetu sa snagom, i pasivne kutije interesuje me sada kako bi ovo sve radilo... Znaci da npr. Behringer xr 18 tera dve kutije tipa dynacord corus evolution c 12.2 koje imaju snagu svaka 500w. Jel mi jace ni ne treba uglavnom sviram do 100 ljudi svirke. Pretpostavljam da bi mi trebao neki snagas, i voleo bi da mi neko napise neki kvalitetni snagas snage do 1000w. Onda, interesuje me jel to komplikovano sve povezati? I za kraj, ja, koji ne znam namestiti ni pm1000 nego je uglavnom ostavljam na 5-55, ali imam veliku zelju nauciti sve te funkcije koje imatju ovi modeli behringera... Jednostavno me interesuje da li bi ja uspeo kolko tolko da se snadjem u svemu ovom
yamahapassion je offline   Reply With Quote