Videti jedan post
Star 15.01.2014, 11:45   #16
dmmacak
Kao kod kuće
 
dmmacak's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.05.2008
Mjesto: Novi Banovci
Postovi: 836
Downloads: 650
Uploads: 2
Rekao HVALA: 256
Zahvalili mu 126 puta u 122 Postova
Instrumenti: g 1000/korg pa4x/Tyros5/Sx900
Interesi: nista posebno
dmmacak befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Citat:
Originalno postovano od NordX Pokaži Post
Je l' zna neko da l' moze i kako (postupak) u Tyros 2 da se slozi DRUM KIT od Wave fajlova,i da se koristi kao Custom Drums?
Sigurno je da je najbolji nacin napraviti drum kit sa nekim programom (npr. Awave). Ali ako ne vladas programom lakse ti je na samoj klavijaturi. Verovatno ti je vec poznato da na T2 ne mozes napraviti Custom drums od semplova. Mozes samo napraviti od internih semplova pomocu editora
Dodato:
Slucajno sam prekinuo post pa nisam dovrsio. Hteo ssm reci da mozes napraviti drum kit kao cudtom voice pomocu programa Awave. A mozes i u samoj klavijaturi dosta brzo to odraditi. Trebaju ti wave ili aiff semplovi bubnjakoje bi ubacio u taj drum kit. Udjes u voice creator pa wave import. Imas osam elemenata koje mozes da kombinujes. Mozes da koristis kolko ti hoces tih elemenata. Dal jedan ili osam i to sve zavisi za sta hoces da iskoristis. Mozes napraviti da svaki element bude kao jedan layer. Ili da svi sviraju istovremeno. U slucaju drum kita bilo bi dobro napraviti vise layera. Udjes u elment 1 i ako vec imaju neki semplovi mozes ih obrisati sa delete wave i to moras sve. Zatim imas add wave gde ubacujes svoje semplove.
E sad da ne bih ovde pisao romane pokusaj malo i sam da provalis. I ja sam sve sam provalio niko mi nije pokazao. Ne mozes nista pokvariti.:-)

Promijenjeno od dmmacak (15.01.2014 u 14:11 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
dmmacak je offline   Reply With Quote
Sledeći član vam se zahvalio dmmacak za ovaj koristan post:
NordX (15.01.2014)