Videti jedan post
Star 24.12.2008, 11:27   #41
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Neđo, pa to i kažem.
Mi smo takav mentalitet. Svi bi htjeli da ako iskrcaju puno para da odmah kad ga dovezu kući istu večer na tezgi upali i ožeži. Da je sve cakum pakum posloženo. Ljudi, to je samo komad elektronike koju treba "pripitomiti" i napraviti tako da radi kako ste vi zamislili. A ona ne čita misli i zato treba sjest, zagrijat stolac i onda vidjet sve njegove mogučnosti. A za to vam realno treba minimum 6 mjeseci da svaki dan po 3-4 sata sjedite i "drkate" po njegovim mogučnostima.
Kad se (i ako se) ova Audya napuca kako valja (prema specifikacijama bi trebala biti babaroga) tada ćemo čitati drugačije komentare.
Pa u čitavoj Europi ih nije još 100 komada prodano. Ljudi budite ozbiljni jer za ovaj synth još nema ama baš ničeg napravljeno za naš prostor. Tek je u izradi.
I još nešto, nemojte samo očekivati da ova babaroga jednom kad se i naprave u za nju YU ritmovi izbacuje iz sebe DX i Casio zujalice, jer to će stvarno bit užasno veliko svetogrđe.
Ovaj synth je napravljen i osmišljen za puuunnnoo veće stvari.

Stoga sam u jednom od prethodnih postova i napisao. Za sada ovo što izlazi iz njega nije ništa posebno, već viđeno i čuto na ostaloj TOP klasi aranžera. No ono što je u dubini njegovog engina, to tek treba napraviti i čuti, a vjerujem da je u rukama pravog majstora ovaj synth strašno močna sprava za svirku. Stoga je i moj komentar od prije "mlačan" i iskreno nemam trenutno neko veliko oduševljenje naspram njega. Ne želim ga kupovat jer se bojim izazova. Ali kad netko okači prvih par primjera njegovih pravih mogučnosti, vezanih za muziku našeg prostora, i ako to zadovolji moje ukuse tada ću svakako razmislit o njemu. Jer s obzirom da nisam profesionalac, sigurno ću naič kao i svaki novi vlasnik Audye na 1000 problema, koje bez pomoči drugih kolega će jako teško biti prevaziči.
__________________
u penziji !
kreso je offline