Videti jedan post
Star 29.10.2012, 15:07   #210
Vex
Odomaćeni član
 
Vex's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.10.2007
Postovi: 791
Downloads: 900
Uploads: 10
Rekao HVALA: 42
Zahvalili mu 156 puta u 139 Postova
Instrumenti: Korg Pa4x 76
Vex ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
Standard

Nece biti iskoriscen kod tezgarosa i bivsih harmonikasa, gitarista... Mada, mislim da i ne moze svako da iskoristi pun potencijal te klavijature... Zavisno od potreba ce se koristiti njegove mogucnosti... Producent u studiju ce koristiti neke alate koji su za live nastup nepotrebni i neke boje, Jordan Rudess ce na primer koristiti mogucnosti koje su nepotrebne za live svirku na nasim prostorima itd... Ja jedino izrazavam zaljenje i pitam se zasto se ne iskoriscava rom potencijal boja koje su nama bitne... Zasto se i dalje fura DX?? Zasto se ne prave nove boje od postojeceg ROM-a? Jel moze hard brass da se zameni necim drugim? WOW? Zvonca? Casio CZ? Retardirana rolandova nylon "gitara" od pre Isusa, Velo strings?? da ne idem dalje... Nema raznovrsnosti zvukova... Ovo ne vazi samo za Kronos, nego za sve semplere... Ili se ovaj problem samo javlja na nasim prostorima, gde su ljudi glupi, lenji i nostalgični, a imaju para - mislim da tu lezi problem. Nemoj neko da mi kaze da DX toliko "dobro izlazi" da se posle toga nista bolje nije napravilo... Kronos nema bolje akusticne gitare i strings, pa moraju rolandovi semplovi da se stavljaju? Ili u G6 fantoma da neko stavi M1 sax od korga i onaj sempl "xp30 distorzija".... Primerima nikad kraja... Kad se resite da te stvari ostavite u vremenu iza i te semplove posaljete u recycle bin, pa probate da se pomucite malo- bice napretka.



Sent from S3
__________________
https://soundcloud.com/vexmunja

Promijenjeno od Vex (29.10.2012 u 15:14 sati)
Vex je offline   Reply With Quote
Ćlan 2 Vam se zahvalio, Vex, za koristan post:
Emir82 (30.10.2012), zoric (29.10.2012)