Videti jedan post
Star 13.02.2013, 19:22   #4
branoy
Odomaćeni član
 
branoy's Avatar
 
Registrovan/a dana: 15.05.2006
Mjesto: Pisari, Samac, RS, Bosna
Godina: 42
Postovi: 648
Downloads: 3676
Uploads: 24
Rekao HVALA: 159
Zahvalili mu 105 puta u 79 Postova
Instrumenti: korg, roland, yamaha...
Interesi: trcim za zenama!!
branoy ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
branoy pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

pusti to ba kontakt, tamo nista iskoristivo za nas, i nas zvuk, club, sator, disko, sve tam stringseve imam i po 30gb, al nije to ono ko u klavijaturi, znam ja o cemu prica, vrednije je sa klavijature presemplovat 5 stringseva napravljenih i pomesanih u combi neg ceo net pretrazit i nist moras se ubit da bi nest napravio,

uzmi ti druze upali tu klavijaturu u kompijuter, osnovno cu ti reci, ubodi je stereo u muzicku kartu, i drzi npr po jedno 4 tona iz svake oktave bar 10sekundi, znaci ovako
drzis C1 10 sekundi, a sve to snimas u npr sound forge live,, i kad snimis taj C1, oseci taj sempl da nema tisine na pocetku i kraj ako treba, znaci da kad pustis play da odma ide sempl, i kad to uradis snimis kao strings C1, i ides dalje Dis1, pa fis1 i A1,,, pa opet sve to isto na jedno 5 oktava.
kad presemplujes tonove, udji u Awave Studio i imas make instruments, kako vec, i tu dodaji te note i svaku rasiri za pola stepena, na kraju snimi u format npr Sf2 pa konvertuj sa necim u kontakt, ili jos jednostavnije, idi u kontakt, new instruments, i otvori Mapu audio , , i ubacuj rucno semplove i razvuci ih koliko zelis, imas tutorijal moj wav to kmp, a u knotaktu je radjen, ,zavrsis snimis boju kako zelis naziv, et to je to.
__________________
Virus Bend (Samac-Modrica)
Music studio Branoy
BiH-Republika Srpska-Samac
Facebook Brano Vujicic (Branoy)
branoy je offline   Reply With Quote