Tema: Kosarka
Videti jedan post
Star 04.02.2010, 03:05   #19
Burli
Ovaj baš voli da kuca
 
Burli's Avatar
 
Registrovan/a dana: 19.12.2007
Postovi: 364
Downloads: 57
Uploads: 0
Rekao HVALA: 19
Zahvalili mu 22 puta u 19 Postova
Burli befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Druže ne znam koliko si upućen u stanje u košarkaškom klubu Partizan, ali vjeruj mi da taj kolektiv bukvalno zavisi od Duleta i Danilovića!!!
Tvrdim da bih ja bio bolji sportski direktor nego što je student(Mlađan Šilobad) i da bih našao jakog generalnog sponzora i da bi se sinošnji susret igrao pred rekordnim brojem gledalaca u Areni i da mi ne bi na svakih par mjeseci prijetili zatvaranjem vrata Pionira zbog neplaćenih obaveza(grijanja) i da mi Marfin banka ne bi blokirala račun i mahala milionskim dugovima, da mi ne bi Veran Matić pozivao na bojkot sponzore i tako dalje, i tako dalje...

A kao potvrdu moje teze pogledaj još jednom utakmicu protiv Barse pa ćeš vidjeti kako je zaustavljen Navaro, ili kako se na 20 sekundi prije kraja prvog poluvremena postavlja napad za mlađanog Mitrovića koji sam polaže loptu u koš ili kako se na 20-ak sekundi prije kraja produžetka pri vođstvu od 1 razlike postavlja zona gdje igrači Barselone jednostavno bivaju zatečeni te nemaju nekakvo rješenje u napadu...

I na kraju da dodam i to da su zadnje dvije pobjede u Top16(za neupućene protiv Panathinaikosa i Barselona koji su možda i 2 najbolja sastava trenutno u Evropi a svakako najskuplja) ostvarena bez pomoći prvog centra i najboljeg igrača ove sezone ujedno i najboljeg strijelca!?

P.S. O igračima koji su recimo zadnjih 5-6 sezona napustili osmostrukog uzastopnog prvaka države bi se tek dalo diskutovati...
__________________
Ibro nije htio para, Ibro će vazda bit' fukara,-neki odmah počeše da blate Ibrin lik, al' samo prava raja je znala u čemu je trik: Nije Ibro jarane naš fukara, Ibro ti je "defakto" umjetnik! Svaćaš???
Burli je offline   Reply With Quote