Videti jedan post
Star 06.01.2018, 15:25   #29
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja bih se zahvalio Tihi na ovoj recenziji, ipak covjek svasta nesto isproba i napiše i svaka mu čast na tome.

P.s. offtopic cu, Tiho nedavno sam te pitao na youtube-u kako spojit elektronac(bubanj) preko midija na klavijaturu, pa cekam odgovor

Sto se tice Genosa, nisam ga jos probao, iskreno nisam ni imao ni vremena a ni pojma da je stigla kod nas u muzicki shop...

Ali ono sto sam cuo preko youtube-a, iskreno nije me nista fasciniralo... Osim dizajna i konacno tog touch screena i pitch bendera (na kraju krajeva radi kojeg sam se i ja dvoumio vazda oko yamahe), jbg jednostavno, navika...

Bilo sta je suvisno pricati ja mislim o ova dva brenda...

Meni je yamaha vise "producer" klavijatura za studia, a Korg za live-a...

Isto da usporedjujemo Bmw-a i Mercedesa...

Iako, kakvu god klavijaturu da kupis moras sjest i radit na njoj... Ja osobno od 400 mb rama u pa4x koristim svega 90mb od cega su mi moje gitare koje cirka zauzimaju 50-ak mb a i to nisam trebao ubacivati i jos par harmonika a i to opet nisam trebao ubacivati i tamburice (ono za lagane slavonsko/dalmatinske) i par onih moss zujalica za zezanciju, bubanj i sve ostalo je s klavijature i kad se doradi malo to nevjerovatno zvuci...

Uzet cu primjer kolege (ne znam dal je ok spominjati ali moram) Nemanja sto svira sa Nemanjom Staletovicem, ja nista bolje nisam cuo od njegove klavijature isto svira na pa4x ja mislim, jednostavno kao full zivi bend... E to je, treba sjest i radit...
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline   Reply With Quote