Videti jedan post
Star 03.01.2018, 15:42   #13
viktor011
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 25.01.2010
Mjesto: Centa
Postovi: 118
Downloads: 1051
Uploads: 8
Rekao HVALA: 23
Zahvalili mu 10 puta u 8 Postova
Instrumenti: Yamaha Genos
viktor011 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Vidim ja da ce ovde biti rata ha ha,ali ajde.....
Meni se nikako ne svidja poredjenje na youtube,nekako ko da mi je pa4x blize mikrofonu i uvek mi glasnije.Malo je to amaterski tako ali ajde sta sad,lepo je to kada ima i tako nesto.Iskreno imao sam pa4x godinu dana,i vrlo vrlo lepo radi,ali nikako nisam mogao da nastelam zvuk,bilo je tu i mnogo popularnih setova,sve i svasta probao,ali ne ide,pa vremenom se pomiris sa tim i pocne polako da ti se dopada,ha ha.Boje koje sam koristio vrhunski su zvucale,operativnos odlicna,sve u njoj namestis,100 namenskih,terce kakve hoces,o osnovnim ritmovima u varijantama kakve pozelis,ali.......Dodje jedno vece gazda lokala gde sam svirao i kaze mi da je sve to lepo,onako naski zvuci,ali on bi da to malo realni bude,on ne bi sator u svom lokalu,kaze kada sviram roock neki,ko da u serpe udara,kada su narodnjaci,sve nekako tanko,nema bre bubnja da pokrene taj toliko skupi razglas.Kaze harmonika izvrsna,ali samo bre ona se cuje,i tako da ne nabrajam vise.
Pre dve nedelje sam svirao sa genosom kod njega,nisam ja nista specijalno uradio sa genosom,prebacio sa korga u yamahu sve ritmove,pa cak i najpoznatije gitare od Brme i mrcka,postavio efekte onako kako ja mislim da treba-kompresor na bubnju,bas preamp,kabineti i slicno na gitarama,i tako svirao.
Dodje gazda i kaze e to je svirka,konacno si nesto napravio sa tvojom opremom,ne znajuci a i nije mu bilo bitno sto sam promenuo klavijaturu
I sta sad da kazem????
Moje licno misljenje je da genos zvuci mnogo mnogo bolje,bar za ono sto meni treba,operativnos je odlicna,kome ne smeta da bude kraj njega lap top,ima on wifi,pa mu ne treba kabal ha ha.....
viktor011 je offline   Reply With Quote