Videti jedan post
Star 22.10.2011, 01:05   #2
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Too majstore! Ja nekako vise preferiram (u zadnje vrijeme, malo modernije klasike bilo to strana ili domaca zabavna pjesma gdje ima vise klavira i "misticnih" instrumenata kako ih ja nazivam)

Sto se tice same pjesme, jako mi se svidja vas pocetak kolega, kao i kombinacije klavira i stringsa(koliko ja cujem), jako mi se svidja komplet izvedba!!! SVAKA CAST! Konacno neko mog kalibra
Zanima me da li psr 3000 cita semplove? P.s. nisam toliko upoznat sa yamahom(osim tyrosa i motifa), ako jeste, pokusat cu izvaditi par efekata(tj boja) dobrih koji se mogu pomjesati sa klavirom(sa mog sinta), tako da imate neki pravi (da ga opet nazovem misticni klavir sa brightness bojom(koju ja cesto koristim pomjesanu sa klavirom)) "mocni" klavir pa ako zelite kolega to cu vam poslati. Sve najbolje u buducem radu, i moze jos koja klavirska izvedba? Veliki pozdrav!
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline   Reply With Quote