Tema: prvi put :D
Videti jedan post
Star 05.02.2009, 22:28   #22
tesla
Saobracajni Inspektor
 
tesla's Avatar
 
Registrovan/a dana: 17.09.2007
Mjesto: beograd
Godina: 46
Postovi: 764
Downloads: 135
Uploads: 2
Rekao HVALA: 8
Zahvalili mu 25 puta u 22 Postova
Instrumenti: KORG PA800
Interesi: muzika
tesla befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
tesla pošalji poruku preko ICQ messengera tesla pošalji poruku preko MSN messengera tesla pošalji poruku preko Yahoo! messengera tesla pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

e ljudi moji meni je to bilo sa jedno 16 i po' a ona jedno 42 komsinica neka bila udovica a sin joj iso samnom u skolu (samo bio drugo odeljenje) a bila picka za medalju neka plava krace kose sisata ma za 10+ svi zivi se lozili na nju a niko nije imao muda da jopj pridje. A ona mamicu joj njenu malo malo pa "neso kako si, pa sto ne svratis dodji na kafu...." i sta ti ja znam. Pregrmim ja jedan dan nekako i odem ma kafu ni video nisam a i ostalog se secam kao kroz maglu samo sto sam poceo vec gotovo.... magarac klinac sta ces.... i deljuo sam ja posle to redovno jedno 7-8 meseci ma nisam izlazio od nje iz skole kuci ostavim torbu pa trk preko puta sve dok me nije izblamirala na nekoj slavi gde su bili svi koje smo znali i ja i moji. I u neko doba kako je odmaklo vece sedimo za stolom svi pricamo veceramo jeli kako to vec biva na takvim skupovima i odvoje se zene na jednu stranu muski na drugu (izmedju ostalih i moji cale i keva) i pocnu ti zene nesto da drobe kako zena vise ne bude ista kad se porodi te strije te celulit te se sise otegnu i ostale gluposti kad ce ta (Marija) "Kako ja evo dva sina imam, 42 god, a ni jednu striju i sve mi na svom mestu, sve zategnuto pa pogleda u moju kevu i kaze PITAJTE VASEG NESU...." pa kad nisam u zemlju propao. Odjednom muk u celoj sobi oni muski me gledaju zabezeknuto i smeskaju se a zene ostale bez teksta a moja keva da i ne pricam zena pocrvenela ne zna sta da kaze.... Ja nekako zapalio napolje obilazio kafice do 4 ujutro kad sam procenio da moji sigurno spavaju usunjam se u kucu i legnem. Sutra nisam ustao do 5 popodne a bio budan ja mislim od 7 vec ali 'de cu pred moje sad ubi me blam i nekako ja oko 5 izadjem iz sobe kad ce cale " 'de si babojebac" a ja samo pogled dole nesto pojeo na brzinu i napolje... e to mi je bio najveci blam u zivotu. Ali posle toga zato svi zivi u mene gledali bog zna kako a sam bog zna koliko sam posle matorki zvekn'o na kraju jos i dobro ispalo (za mene). I kad sam se primakao mom godistu ozenih se (sa 2.5 god starijom) uhvatila me frka da cu na kraju zavrsiti sa mladjima od sebe. A keva mi je samo jednom prilikom rekla "sine budi sa kim hoces samo nemoj da bude starija od mene" i to je sve sto mi je ona rekla u vezi sa svim tim.....
eto raspisah se, nije lose ovo malo podsecanje......
pozzzzzz
__________________
"Kad bih imao talenta-imitirali bi me; kad bi me imitirali, usao bih u modu; kad bih usao u modu, jednog dana bih izasao iz mode; zato je najbolje da nemam talenta!"

"RADI DOK JE DAN JER KAD NOC DODJE VISE NECE BITI VREMENA"
Isus Hrist

KLIKNI OBAVEZNO OVDE!!!
tesla je offline   Reply With Quote