Tema: Ketron Audya
Videti jedan post
Star 24.09.2009, 09:12   #12
braun
Početnik forumacije!
 
Registrovan/a dana: 01.08.2009
Postovi: 48
Downloads: 51
Uploads: 0
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 2 puta u 2 Postova
braun befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Postovane kolege uopste ne razumijem pristup ocijenjivanja klavijatura kod Vas. Prvo smo se slozili da je ovo nedovrsena verzija klavijature . Drugo ni u jednom momentu nisam rekao da je to tezgaroska klavijatura , bar ne za sada. Nemam nista protiv Korga , Yamahe ili Rolanda ... Licno sam svirao na Gem SK 880 aranzeru i bio prezadovoljan iako nije bio nijedan tezgaroski ritam na njoj. Ali zvuk je bio perfektan kao sto je sada i na Audiyi. Ja za sada nisam kupac Audye jer nemam toliko novca , ali u shopu gdje radim imam tu klavijaturu vec mjesec dana i ne mogu da kazem da ne valja. Prije 9 godina kad je izasao Korg Pa80 bilo je par kljakavih ritmova na njoj i niko nije htjeo da je kupi. Ja sam tad govorio da je to zdrav zvuk za tu cijenu i da ce to postati super sint. 99% ljudi se smijalo. Sve ostalo je istorija.
Elem moj zakljucak je ... tehnologija koja se pojavila na Audya sintu je nesto sto ce nas cekati u skoroj buducnosti kod svih proizvodjaca jer je naprosto odlicna. Ko ce prije napraviti dobar softver za obradu ne znam... Audya nije sint za svakoga i nikako ne pripada tezga-klasi muzicara... bar ne za sada...Dozvoljavam da se kaze da klavijatura nije spremljena i dovrsena , ali da nije dobra nikako ne mogu.
braun je offline   Reply With Quote