Videti jedan post
Star 22.02.2010, 13:35   #14
semploje
Drugar foruma
 
Registrovan/a dana: 19.02.2008
Postovi: 78
Downloads: 168
Uploads: 1
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
semploje befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Od SD1 definitivno ne cita, bar meni. Danas cu dobiti i SD1, pa cu da probam sve na licu mesta i javljam dojam...... Mada, ako uspem SD5 da nateram da cita korekno nesto, mozda njega pazarim....iako vise volim 76 dirki
Dodato:
Citat:
Originalno postovano od BasariStudios Pokaži Post
SD5 je noviji i takodje visa klasa...zvuce potpuno isto sa razlikom sto SD5 ima
prosireni ROM. SD5 moze da cita SD1 al nemoze nista od X il XD seriju.
Evo imam oba u studiju i mislim da je sve sto si ovde rekao pogresno

Prvo, SD1 ima neuporedivo vise stylova i boja..... boje mu zvuce priblizno, mozda i isto kao i na SD5, samo je na starom izbor boja neeeuporedivo veci (gudaci, jaako dobri horovi, slogovi, svega po malo dobrog vise).

Sa druge strane, SD5 u aranzeru zvuci za klasu bolje (na moju veliku zalost), tako da ni jedna ni druga sprava me nisu zadovoljile skroz. Kako i zasto zvuci bolje, da li je programing, efekti, konverzija... ali jednostavno ritam sekcija je na SD5 jednostavno bolja..... SD1 takodje nije los, ali realno negde u klasi onoga sto vec imam -psr9000, mozda za nijansu bolji (gitare pre svega).....

Steta, da su u SD5 ubacili sve farbe i ritmove kao u sd1, sa tim zvukom i nekih 200 stylova u flashu, za mene bi bio savrsena sprava..... jedino, da probam da prepisem neke farbe iz SD1 u SD5 u user programe, mozda su im waveformi isti, pa mogu prebaciti neke boje koje su zaista dobre...

Promijenjeno od semploje (23.02.2010 u 21:28 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
semploje je offline   Reply With Quote