Videti jedan post
Star 25.08.2013, 05:35   #1101
Milan$
Stvarno kod kuće
 
Milan$'s Avatar
 
Registrovan/a dana: 02.04.2009
Postovi: 1.422
Downloads: 6415
Uploads: 2
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 89 puta u 83 Postova
Instrumenti: Pa5x
Milan$ befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Milan$ pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

Vex drug, uvek odvajam mic na out 1+2 pa u mixer za poseban kanal, nikad ga ne koristim na L+R....potrebno mi je da sredim vocalist za neke manje svirkice,gde cu da nosim neki mali suvi mixer( koristim aktivne kutije inace), i preko vocalista nastelujem mikorofn sve i cao zdravo,da ne teglim veci mixer,za neke manje varijante,tipa neki manji kafin ili proslava do 20-30 ljudi...to mi je do sad ODLICNO funkcionisalo na pa2,bez greske,i zivot mi je bio laksi (laksi za jedno 15 kg), a sad od septembra mi i krece sezona tih nekim manjih svirki,tako da mi ovo bas treba da sredim,a ne ide...terce mi nisu toliko bitne,koliko jeste da pripravim ok efekte(dovoljan mi je samo hall,delay nije nuzan) i boju glasa...e sad, za Gate postoji opcija off, i to je ok, a kako iskljuciti kompresor? desser stavim na 0 i iskljucen je, ali compresor ne mogu da iskljucim nikako...na pa2 je postajala opcija da se iskljuce sve dinamicki alati i ostane samo mikrofon sa efektom bez ikakvih pomagala...na pa3 kako vidim ja te dynamicke alate ne mogu da totalno iskljucim, bar nisam nasao tako nesto za compresor....ajd ako znate sta i kako,javnite...pozz
Dodato:
Vex drug, uvek odvajam mic na out 1+2 pa u mixer na poseban kanal, nikad ga ne koristim na L+R....potrebno mi je da sredim vocalist za neke manje svirkice,gde cu da nosim neki mali suvi mixer bez efekata( koristim aktivne kutije inace), i preko vocalista nastelujem mikorofn sve i cao zdravo,da ne teglim veci mixer,za neke manje varijante,tipa neki manji kafin ili proslava do 20-30 ljudi...to mi je do sad ODLICNO funkcionisalo na pa2,bez greske,i zivot mi je bio laksi (laksi za jedno 15 kg), a sad od septembra mi i krece sezona tih nekim manjih svirki,tako da mi ovo bas treba da sredim,a ne ide...terce mi nisu toliko bitne,koliko jeste da pripravim ok efekte(dovoljan mi je samo hall,delay nije nuzan) i boju glasa...e sad, za Gate postoji opcija off, i to je ok, a kako iskljuciti kompresor? desser stavim na 0 i iskljucen je, ali compresor ne mogu da iskljucim nikako...na pa2 je postajala opcija da se iskljuce sve dinamicki alati i ostane samo mikrofon sa efektom bez ikakvih pomagala...na pa3 kako vidim ja te dynamicke alate ne mogu da totalno iskljucim, bar nisam nasao tako nesto za compresor....ajd ako znate sta i kako,javnite...pozz

Promijenjeno od Milan$ (25.08.2013 u 05:36 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
Milan$ je offline   Reply With Quote