Videti jedan post
Star 31.05.2007, 01:45   #26
Vaxter
Godfather
 
Vaxter's Avatar
 
Registrovan/a dana: 25.12.2004
Mjesto: Šimanovci
Postovi: 3.814
Downloads: 1057
Uploads: 560
Rekao HVALA: 7
Zahvalili mu 273 puta u 211 Postova
Instrumenti: Yamaha PSR 9000
Interesi: Mnogo toga, i naravno muzika koja je uglavnom hobi
Vaxter befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Vaxter pošalji poruku preko ICQ messengera Vaxter pošalji poruku preko MSN messengera Vaxter pošalji poruku preko Yahoo! messengera Vaxter pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

1) Sve je ovo samo zajebancija!

2) Ako si se nashao uredjen u celoj ovoj prichi, to je tvoja stvar.

3) Ne znam kojom logikom ti idesh kada mislish da ce distrobuteri nadrljati?
Pa, njima t ide na ruku!
Od njih dolaze ispravni fajlovi, a oni koji se skidau preko interneta za dzabe su neispravni, tako da kupite od njih ako hocete ispravne.
Uz to, i da se dodje do krivca, shta njemu moze da se desi?
Krivichno ne moze da odgovara, jer realno nema ko da ga tuzi!
Samo dve firme, koje ja znam, imaju zakonski regulisane dozvole za izradu i prodaju midi fajlova.
CroMIDI Team i ************, i mogu da nas tuze zato shto je promenjen originalni fajl koji je njihova intelektualna svojina. Svi ostali rade na crno.
************ je vec nekoliko puta apelovala na to da ne postavljamo midije ovde, i da ce nas tuziti i tome slichno.
Za tuzbu nemaju osnova, poshto midije ne posavja upraa sajta, vec samo chlanovi, a u svim ugovorima, sa kojima korisnik mora da se saglasi kad se registruje, stoji da je sam odgovoran za sve shto postavi.
Da li to bio tekst, fajli ili bilo shta drugo.
Sada, kako mi moramo da garantujemo privatnost korisnika u svakom trenutku, nismo ovlashceni da dajemo nikakve informacije o osobi koja je bilo shta uploadovala.
I ko je onda kriv?
Jedinima, koji imaju zakonske osnove da nekoga tuze, ide na ruku da se smanji ilegalno i besplatno rasturanje fajlova, tako da bi nas oni josh podrzali u tome, i mozda bi bili i najveci uploaderi ovakvih fajlova.
__________________
I'm gonna make him an offer he can't refuse.
Vaxter je offline