Videti jedan post
Star 26.08.2006, 01:19   #19
BasariStudios
Zavisnik od foruma
 
BasariStudios's Avatar
 
Registrovan/a dana: 12.05.2006
Mjesto: NYC
Godina: 48
Postovi: 2.340
Downloads: 45
Uploads: 0
Rekao HVALA: 13
Zahvalili mu 77 puta u 30 Postova
Instrumenti: ARP 2600!
Interesi: Muzika
BasariStudios befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
BasariStudios pošalji poruku preko AIM messengera BasariStudios pošalji poruku preko MSN messengera BasariStudios pošalji poruku preko Yahoo! messengera
Standard

Citat:
Originalno postovano od Adrijan-KorgPA80
Nego Nedime de ti meni brale malo bolje objasni Program Changes, kao primjer uzecu PA80 jer mu ti poznajes dusu. Kako mogu da znam da na primjer ako Grand Piano izaberem sa PA80 da ce mi program pozvati odredjenu boju. Drugim rijecima, kako mogu da znam PCG broj od Grand Piana sa PA80? Ili postoji neki laksi nacin za mjenjanje boja u programu preko aranzera?
To je lako al i NIJE lako, kad ides u PROGRAM MODE na PA80 tu imas sve informacije za taj GRAND PIANO, i normalni PROGRAM za PA80 i GM, imas tu i MSB/LSB informacije, sve ti pise na samom ekranu PA80 kad si u PROGRAM MODE.
Sad tu NACIN laksi il tezi ne postoji, to ima svoja pravila to su brojke i informacije koje ti ne mozes menjat, ako ti je GRAND PIANO u GM broj1, onda kad taj program promenis na PA80 u KONTAKT ili u EMULATOR il bilo koji soft isto tako dobices PROGRAM 1, al neces dobit GRAND PIANO nego ono sta je vec tu stavljeno, sto si ti stavio. E eto opet te KOMPLIKACIJE koje vec spominjemo dolaze tu, sta si ti ustvari stavio na taj PROGRAM 1 u VST, dal tvoj sledeci ritam na sintu isto ima GRAND PIANO u taj kanal il ne, dal ces to opet isto dobit nazad na VST kad promenis ritam il boju i sva ta ostala sranja.

Pozdrav
BasariStudios je offline   Reply With Quote