Videti jedan post
Star 04.05.2010, 00:23   #21
vingula
Veteran
 
vingula's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.11.2006
Mjesto: Zagreb,Hrvatska
Godina: 39
Postovi: 1.284
Downloads: 1775
Uploads: 49
Rekao HVALA: 24
Zahvalili mu 81 puta u 68 Postova
Instrumenti: Roland Fantom G7, Korg PA1X Pro Elite, AKAI Advance 61
Interesi: Muzika,Računala
vingula befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
vingula pošalji poruku preko MSN messengera vingula pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

@MOJKARMA

meni nije čudno da netko još ima MIDI kabal za ulaz na Joystick...moje računalo je napunilo 7 godina, doduše na zvučnoj nemam MIDI port nego imam kabal koji sam spojio na ploču (ispada kao da je na zvučnoj u komadu) ,a na drugom računalu imam karticu sa game portom, oba računala mi odrade odličan posao isto kao i sa USB-MIDI kablom kojeg imam na laptopu, no sada če neki reč da je USB malo brži, no ja osobno nevidim razliku, jel zvuk obrađuje audio kartica, ne midi portovi...

No da se vratimo na temu...

@MRKIC
Ovdje bi rekao da MIDI OUT na klavijaturi nije u funkciji, ili na MIDI kablu (MIDI IN) nije ispravan, znači tebi nikakav signale neulazi u računalo (kompjuter)...ovako ako si skinuo onaj program, tamo gdje sam stavio link za download, kad ga pokreneš, odvuci strelicu miša skroz dole na alatnu traku (tamo di je START samo malo desno) piše Hubi's MIDI cable i onda desni klik miša na njega (program) prvi stupac su ti svi instalirani (slobodni) MIDI IN ulazi, a desno od toga na popisu su ti MIDI OUT izlazi, u prvom stupcu gdje su ti ulazi (IN) stavi onaj driver koji je od zvučne kartice tj. onaj koji ti treba za MIDI IN,a na drugom stupcu odaberi gdje piše Microsoft GS Wavetable SW Sy....zatim probaj svirat po klavijaturi, ako se čuje zvuk na računalu....MIDI ispravno radi i na klav. i na računalu...samo moraš još pripazit (bilo je rečeno) kako si spojio kabal, MIDI IN kabla ide u MIDI OUT na klavijaturi, a MIDI OUT sa klavijature ide u MIDI IN kabla...znači sve mora bit kontra kod spajanja.
__________________
1.Mrzim žicaroše i razne oblike žicanja!!!
2. ne stoji bez veze.
3.Nemoguće želje ispunjavam odmah,a za čuda mi treba malo vremena.
vingula je offline   Reply With Quote