Videti jedan post
Star 13.05.2008, 18:41   #20
dinko
Početnik forumacije!
 
dinko's Avatar
 
Registrovan/a dana: 11.03.2008
Mjesto: mirkovci.hr
Postovi: 7
Downloads: 196
Uploads: 0
Rekao HVALA: 6
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: korg i30
dinko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
dinko pošalji poruku preko MSN messengera dinko pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Jao ljudi ovo moram da podjelim s vama angedota :
1,Sviramo svadbu u jednom mjestu kod bosanaske granice znači sviramo ko ludi veselje do bola svi nešto skaču urlaju baš im super,a band tada sam još svirao harmoniku sve nešto koci bubnjar kljuca ko vrana po smrznutom g.... nema pojma gdje se nalazi normalno opet je došao pijan na svirku i umjesto da se uhvati kisele da malo dodje sebi coek nastavio po alkoholu,a pjevac covjek koji je vjecito nervozan a usput i rodjak tog istog bubnjara mjenja boje kao semafor(on je pogodio svadbu) i moli rodjaka da se batali flase ali ovaj ni čut i u jednom momentu usred kola nema vise bubnja okrenem se i imam sta vidjet pjevac uhvatio rodju za vrat pa kao iskusan wrestler preko bubnjeva pa na pod i onda gazenje dalje mozete sami zamisliti kako je zavrsila svaba od sramote nisam u to mjesto isao 2 godine
Angedota:
2.Sviramo svadbu u jednom mjestu kod vinkovaca svadba onako fina mlada vodi kolo a mladozenja se uhvatio flase,mlada malo malo kod pjevaca kao nesta narucuje i tako do ponoci normalno mladozenja je do plesa sa mladom bio mrtav od alkohola nije covjek ni znao vise da je na svojoj svadbi uglavnom poslije plesa mladozenja na spavanje a ja pjevacu posudio auto da odradi prvu bracnu noc.....toliko o reckama ima toga rpa al da vas više nesmaram
__________________
nishta nije tako nevjerovatno da uvjeravanjem nece postati vjerovatno
dinko je offline   Reply With Quote