Videti jedan post
Star 13.05.2008, 15:07   #13
kreso
Šerif
 
kreso's Avatar
 
Registrovan/a dana: 28.04.2005
Mjesto: HR
Godina: 52
Postovi: 1.100
Downloads: 985
Uploads: 21
Rekao HVALA: 10
Zahvalili mu 47 puta u 41 Postova
Instrumenti: Pa600, Tr, Dallapa, Excelsior CD Ancona
Interesi: Samo muzika i uvijek muzika
kreso befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

Ma zahebi tučnjave. Ne volim ih. Al kad se mora, onda se mora.
Inače nemam straha ni pred ikim. Sa svojih 1,85 m i cca. 120 kg itekako mogu dobro da se pobijem sa svima, pa neznam tko da je. Naravno, znalo se i dobit po tamburi, ali puuunooo više dat po njonji.

A imo sam i u bendu svakakvih pi*darija. Imo sam pjevača po kojeg je uvjek trebalo ić prije svake svirke (pijan slupo auto), i posle svake svirke ga vozit doma. Tako ti mene zapadne da ga posle jedne svadbe vozim kući (pripizdina donja ), a naravno kako to ide popilo se. I taman par kilometara prije njegove kuće, rano ujutro oko 7-8 sati zaustave me panduri.
Drot : "Dobro jutro momci, kud vi tako rano dotjerani (u odjelima, okičeni) ?"
A ovaj moj blento umjesto da čuti onako pijan se raskokodako ko zadnja kokoš : "Sa svadbe. Znate mi smo muzikanti ..."
Pandur, naravno nanjušio žrtvu, jelte puni smo love, a i malo tropa pa da nas odere.
Pandur : "Jeli momci, sa svadbe. Onda ste sigurno i nešto konzumirali od alkohola ?".
Ja onako priznam da jesmo (kao mora se za zdravlje i sl.), kao malo (kod nas je donedavno bio zakon za 0,00 promila alkohola u krvi), a ovaj moj mulac opet "Ma popili smo kompa bačvu vine i piva. Evo iza sica je je više od pola litre Jegera ...".
E, ja kipim, hebo bi mu sve po spisku, a ovaj hajd sa mnom kao vozačem van i duda. I normalno, ajd puhat. Da ovaj meni "trubu", kad ono napušem 1,73. I naravno kako kad te krene, onda te ide, ja radi mulca osto bez vozačke na 3 mjeseca i 300 € kazne. I sad je ovom dušlo iz dupeta u glavu i da mi ne oduzmu "šaru" ide u pregovore (nudi mito) s murijakom da spasi stvar, kao on je kriv jer nije imo kako doma itd itd. Vadi on pare, gura im ojre u džep, ali ovaj neče nit da čuje. Na kraju je bio toliko naporan da su ga odveli svezanog ko čuku u bajbok da malo odmori. A ja osto bez vozačke i 2.000 Kn.

Iduću svirku je pjevo džaba (za vozačku)
__________________
u penziji !
kreso je offline   Reply With Quote