Videti jedan post
Star 13.05.2008, 13:02   #11
Pilence81
DJ i Maskota!
 
Pilence81's Avatar
 
Registrovan/a dana: 27.03.2008
Mjesto: Bucic/Prokuplje
Godina: 42
Postovi: 26
Downloads: 141
Uploads: 0
Rekao HVALA: 1
Zahvalili mu 0 puta u 0 Postova
Instrumenti: Mikrofon :)
Interesi: Picim redom i belezim kredom!
Pilence81 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Pilence81 pošalji poruku preko MSN messengera Pilence81 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

E pa kod mene nema frajera po svirkama.Ni jednog svog momka nisam skontala na nekoj svirci,sve se desavalo van posla.
A sto se anegdota tice,uh ima ih mnogo...i dobrih i losih.
Samo sam se 2x pobila u zivoturvi put sa pevacem,drugi put sa gostom na svadbi.To nikad necu da zaboravim.Sa pevacem sam se pobila jer je mrtav pijan doso na svirku,em nije hteo da peva pa sam pevala i muske i zenske pesme,em covek na pola svirke otiso da *ebe nesto i nema ga i nema,i doso vec pri kraju dok smo bili na pauzi,a ja onako besna i nadrndana samo sam cekala da kaze nesto.I majmun ce da kaze "Kad podelite pare daj te moj deo saksofonisti da mi donese ja nema potrebe da ostajem ovo jos malo i kraj"-jaoj kad su meni zivci proradili majko.Svi iz orkestra cute ko popisani a ja nisam mogla jelte i lepo kazem kolegi pevacu "Da deo nece da dobije jer nije ni pevao" i onda je on tu onako pijan poceo da me vredja ali bas da vredja"vi pevacice ste ovakve,vi ste onakve,vas treba ovo,pu*i mi,psovanje se nastavlja" dok nisam u jednom momentu ustala sa stolice i zavalila ga tako jako pesnicom po sred face da je istog momenta pao sa krvavim nosem i nije vise ni ustao vec ga izneli i odvezli kuci,a njegov deo nisam htela sama da uzmem vec je podeljen na 6 clana koliko nas je i bilo...

Ima toga jos al da ne smaram
__________________
Pilence81 je offline   Reply With Quote