Videti jedan post
Star 27.08.2012, 14:05   #24
AcaG600
Ovaj baš voli da kuca
 
AcaG600's Avatar
 
Registrovan/a dana: 05.01.2012
Mjesto: Kruševac
Postovi: 498
Downloads: 130
Uploads: 14
Rekao HVALA: 83
Zahvalili mu 117 puta u 110 Postova
Instrumenti: Roland VA-5 expanded ZIP & KORG X5D ; DELL Inspiron 15 3521 + Kontakt 5 + MIDI + Samples
Interesi: Klavijature, računari...
AcaG600 ist zur Zeit noch ein unbeschriebenes Blatt
AcaG600 pošalji poruku preko MSN messengera AcaG600 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Evo da obnovim malo moju temu sa par demo snimaka.... Da napomenen da je sve sada sempl....Znaci Harmonika Kabina sempl, bas sempl, kontra sempl, i drum sempl....Drum nisam hteo da semplujem, jer po meni Rolandov ne semplovani bubanj mnogo bolje zvuci od semplovanog, ali bice uskoro i sve sempl, sem ovog bubnja pa da se uporedi razlika....Trudio sam se da ovo odsviram najbolje sto mogu i samo jos da kazem da nista nije sredjivano oko basa, drum-a i slicno....Mozda losije zvuci, ali bice bolje to sredjeno....Znaci, samo ubaceni semplovi i snimljen snimak....Semplove vucem preko Kontakta 5, a snimak je snimljen u programu VST Host....Klavijatura koja je, naravno Roland G600....
ps: ovom prilikom bih se zeleo zahvaliti kolegi @marko87 koji mi je puno puno pomogao oko podesavanja za snimanje, semplova i svega ostalog...Hvala jos jednom kolega

ps1: preslusajte snimke, pa uporedite neke od ovih sa onim prethodnim sto sam stavio....Nadam se da ima razlike, naravno u pozitivnom smislu....

Ja te pjesmom zovem








Ja te pjesmom zovem

Lepotan








Lepotan

Makedonsko devojce








Makedonsko Devojce

Ne mogu da te nevolim (Kosava)








Ne mogu da te nevolim

Srce je moje violina








Srce je moje violina

Sugestije, komentari, predlozi, pitanja dobrodosli!
__________________
[IMG]http://dc613.*******.com/img/_agad48s/s3/0.4491904543559744/Roland_2.jpg[/IMG]

Promijenjeno od AcaG600 (27.08.2012 u 14:07 sati)
AcaG600 je offline   Reply With Quote