Videti jedan post
Star 14.06.2008, 02:00   #12
DinO74
Odomaćeni član
 
DinO74's Avatar
 
Registrovan/a dana: 07.11.2004
Mjesto: Mumiland
Godina: 49
Postovi: 571
Downloads: 805
Uploads: 4
Rekao HVALA: 28
Zahvalili mu 48 puta u 43 Postova
Instrumenti: Pa1XPRO, M1, 01W/FD, Microkorg, Fantom X6,D50,D10,JX-8P, Gaia, SY77, DX7, CS1x,Mininova, K2000
DinO74 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
DinO74 pošalji poruku preko MSN messengera
Standard

100 % i nećeš se pokajati...RCF je RCF. Prije nekih 20 dana sam svirao maturu i bilo je oko 500 ljudi. Svirao sam na dva kombinovana razglasa na snazi od oko 1,5 kW , jer jebena je sala ,užasna za ozvučiti...moj razglas koji je Behringer u totalu i još jedan u kome je mixer Studiomaster i zvučnici RCF od bass binova preko trosistemaca i na kraju dvosistemci sa drajverima. Oba razglasa imaju ista pojačala (ZECK PT-7) ali ogromna je razlika u zvuku jer probao sam samo onako eksperimentalno moje dvosistemce (Behringer) i RCF dvosistemce. Ma nema poređenja ni u jednom jedinom slučaju. Behringer je dobar do određene granice ali kada se malo više makneš od zvučnika onda je "gluh" a RCF nosi sa zvukom ma koliko god da se odmakneš od njih. Sada imam ovo što imam a moja sljedeća investicija su RCF zvučnici jer daju po meni najbolji zvuk od svih mogućih kutija koje sam probao. Nisu sirove kao neke ..nisu reske ..nisu ko fol mekane kao što neko kaže za neke..ma ono što ti izlazi iz instrumenta to je to, i ako nešto nije ok onda pravi korekciju u samoj klavijaturi a ne na mikseru..Poređenja radi-Behringer kompletna zvučna kutija sa 15" i nekim 1,5" drajverom i skretnicom+kutija od iverice+ostalo je oko 250 EUR. Jedan RCF 15" je oko 300 EUR...Pozz
DinO74 je offline   Reply With Quote