Videti jedan post
Star 21.12.2009, 00:08   #504
zeljko
Banovan!
 
Registrovan/a dana: 03.01.2009
Postovi: 1.285
Downloads: 561
Uploads: 21
Rekao HVALA: 170
Zahvalili mu 244 puta u 239 Postova
Instrumenti: Harmonika +Korg Pa 600
Interesi: Musika
zeljko befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard

@mimiki meni je se davno desilo slicno kad su na mog druga jedan od njih 4 napali sto ih je gledao a ja sam ga opominjo da ih ne gleda jer sam skuzio da su bili time isprovocirani,jok on je i dalje glumio frajera.
Onda je jedan tako brzo priletio i pitao ga na njemackom sta je supak i stovremeno ga opalio medju rogove a njegove su noge odletjele u vazduh i on pade kao svijeca,te ga poce sutat ja krenu prema njemu da razvadim kad krenuse i ova ostala trojica sto sam uspeo da vidim,a ovaj frajer sto je njega opalio okrenu se i razvali i mene.Nije me uspeo oboriti ali mi je bio slomljen zub i onda su skocili tamo gazda lokala i hteli zvati policiju ali nama ne njima heheh.
Od tada ja kad pocne frka neka sa bilo kime sa strane mojih drugova ako sam tu,udaram sve ko mi se priblizi u toj guzvi ne zanima me i mogu ti reci da sam u vise slucajeva prosao bolje nego taj put kad sam hteo da na lijep nacin smirim tucu.
Naravno vise se ne druzim sa svakim ko provocira druge i jos ocekuje da se zalozim za njega i to znaju oni skim se druzim,radije necu ici snjim na takva mijesta ako se nezna kontrolisat u picu a ako nas neko napada na pravdi boga,e to je nesto drugo.Pozzz
zeljko je offline   Reply With Quote