Videti jedan post
Star 03.03.2019, 11:56   #65
korg18
Vredan član društva
 
Registrovan/a dana: 08.04.2009
Mjesto: Tuzla
Postovi: 294
Downloads: 1848
Uploads: 26
Rekao HVALA: 0
Zahvalili mu 37 puta u 35 Postova
Instrumenti: Korg Pa1x,2x,Triton Extreme
Interesi: Muzika
korg18 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
Standard korg18

Blokiranje kolega imao sam sve korgove pa i pa4x,korg pa800 je poznat po tome kao i RAM memorji,a ostalo nikada nisam imao problema,evo naime sta se desava sa korgom pa4x sviram po dva sata i na jedanput samo zamrzne nemozes nista ugasim i ponovo nastavim svirku nekih sat vremena opet isto,odnesem u muzicku prodavnicu gdje sam i kupio testirali i stvarno je i kod njih blokirala,rekli su mi da je to los BUG na samom softweru sto sam vec znao da ima problema sa time,kada sam vratio prvi OS nisam imao problema vise,ali nedostaju neke stavke sa novnog,ja inace sam izradjujem ritmovee Boje 90 posto juznih vetar ritmova sam licno ja pravio i dijelio po forumu i nikada se nitko nije pozalio na nesto sto se tice i seta i bilo sta drugo,ali eto pa1x nisam imao problema sa pa2x isto i sa pa3x nisam imao problema,sa pa800 jesam kvarovi Ram memorije,trenutno imam 4 Pa800 koje treba da servisiram ali vise nemam vremena za to odose zivci,a sto se tice sad ovog Novog Os V3 valjda sta rijese praticu pa cu vidjeti utiske izvinjavam se ako nisam nesto dovoljno dobro objasnio.....

Casper

svi znate za Mrcka koji izradjuje ritmove,pogledajte na njegovom profilu facebook,ista blokiranja kao sto je kod mene,jednostavno zaledi i to se znalo desavati
odradim citavu svirku nemam problema radi extra istom nekada se desi zablokira nakon par sekundi pocne sam prebacivati sa boje na boju i onda opet radi
normalno zbog toga sam i poceo pisati o Novom OS vidim da vecina ih ima kod kojih rade normalno dali je to sto ne trpaju set puno,tacno mi se to desava kada mi ostane nekih 20 mb jos slobodno neznam ni sam vise..

Promijenjeno od korg18 (03.03.2019 u 12:01 sati)
korg18 je offline   Reply With Quote