Videti jedan post
Star 10.03.2019, 02:19   #103
mirandess
Odomaćeni član
 
mirandess's Avatar
 
Registrovan/a dana: 22.09.2010
Mjesto: Mostar
Postovi: 682
Downloads: 677
Uploads: 7
Rekao HVALA: 117
Zahvalili mu 103 puta u 95 Postova
Instrumenti: Korg PA4x, Amati Clarinet b. Casio Ctk 531, Nord Electro 6D, Musicman Luke3 :)
Interesi: Sviranje
mirandess befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
mirandess pošalji poruku preko Yahoo! messengera mirandess pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

Ja nisam imao problema na pa4x sa "zaleđivanjem" ili slicno... Imala je jednu gresku/bug, a to je ako pustim pjesmu(mix od 2 sata) u pauzi od svirke e tek je tad znala da zaledi i jedan begin koji sam prebacio sa starog seta sa pa2x na pa4x nije mu radila bass gitara u ritam sekciji(tj nije se valjda konvertirala kako treba pa nije ni radila) i to je to... Klavijatura sasvim normalno radi sve funkcije koje joj zadam... Dok sam imao pa2x isto tako nisam imao problema, osim sa onim led diodama (ali to je hardware)...

Tihomiru svaka cast i realno covjeku treba skinuti kapu za ovo sto radi, mene je davno popustilo pravljenje tutoriala za klavijature (ono sto sam znao da objasnim), treba vremena, truda i strpljenja a ponajprije znanja, i sto je najbitnije od svega, covjek ima tri najjaca modela klavijatura kod sebe(citaj ispred nosa), sto je i po meni najvjerodostojnije za usporedbu(boja,ritmova i funkcija izmedju ta tri modela), te jako cijenim njegov komentar i rad na osnovu (ne samo) klavijatura, nego i godina rada i poznavanja materije klavijatura i softwarea... Veliki pozdrav.
__________________
Tko svira notalno, propao je totalno
mirandess je offline   Reply With Quote