Videti jedan post
Star 13.12.2011, 17:34   #6
baltik79
Vredan član društva
 
baltik79's Avatar
 
Registrovan/a dana: 10.01.2009
Mjesto: Södertälje
Godina: 44
Postovi: 273
Downloads: 1074
Uploads: 39
Rekao HVALA: 38
Zahvalili mu 45 puta u 35 Postova
Instrumenti: Korg Pa4X i Kurzweil PC3K6
Interesi: Pjevanje i sviranje
baltik79 befindet sich auf einem aufstrebenden Ast
baltik79 pošalji poruku preko Skype™ messengera
Standard

U pravu si, samo sto sam u dosadasnjim verzijama pravio terce u PROGRAM modu preko Layer-a i mogao sam ih transponovati, a kod pc3k6 nemozes transponovati u PROGRAM-u vec samo u SETUP-u (preko Zona kojih ima 16). I to sam se dobro preznojio dok sam nasao to rjesenje.Poslao sam u Kurzweil e-mail i opisao da je taj dio operativnog sistema bio bolji prije nego sad i da urade nekakav peč ili slično.
Dodato:
Problem:
Uradio sam tercu u SETUP modu koja koristi 14 ZONA. Samo mi je prva ZONA povukla efekte iz PROGRAMA a ostale su suve. Sta je u pitanju. Ulazio sam u FX. Evo i slike:
http://www.*******.com/photo/qgplIjLj/FX_online.html
I jos jedno pitanje. Kada se nalazim u SETUP modu i hocu da transponujem, cim kliknem na MASTER odmah se sint prebaci sa SETUP moda na PROGRAM mod. Jel to negdje ima u podesavanjima za srediti ili je tako kreiran OS?
Dodato:
Evo uspio sam rijesiti pitanje efekata tako sto sam otvorio AUXFX1 u SETUP-u i na Override prebacio vrijednost ON, pojavilo mi se CHAIN gdje se moze dodavati jos efekata po izboru i kontrolisati ih po zelji odmah ispod. Ako kome bude trebalo neka procita.
Sto se tice tice prebacivanja sa SETUP-a na MASTER prilikom transponovanja nisam jos nista provalio.

Promijenjeno od baltik79 (16.12.2011 u 01:12 sati) Razlog: Automatski spojeni uzastopni postovi
baltik79 je offline   Reply With Quote